Wybór żarówek H4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Jakie H4 do mkII ?

Osram Cool Blue
1
7%
Philips Blue Vision
4
29%
Philips GT150 Power2Night
0
Brak głosów
Osram Night Breaker
4
29%
Philips Vision Plus
3
21%
Philips X-treme Power
2
14%
 
Liczba głosów: 14

sikor_golf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 04, 2008 14:49
Lokalizacja: Olsztyn

Wybór żarówek H4

Post autor: sikor_golf » pn lut 04, 2008 15:53

Witam.
Chciałbym polepszyć jakoś swiatła lamp przednich w moim mkII. Przeszukałem forum kilka razy, natrafiłem na kilka powtarzających się marek i chciałbym prosić o poradę w już zawężonym wyborze. Wybór mój opieram na przeszukaniu forum oraz testach i informacjach:
TEST1
TEST2
INFO
Zakładam tylko żarówki 60/55W.
1. Osram Cool Blue
2. Philips Blue Vision
3. Philips GT150 Power2Night
4. Osram Night Breaker
5. Philips Vision Plus
6. Philips X-treme Power

Chyba nie za dużo ? Chciałbym uzyskac dobre białe światło, może być niebieska poswiata, ale wolałbym by nie dostać mandatu za "efekt ksenonów". Odpowiedzi i porady proszę tylko co do typu żarówek. Sprawą przekaźników zajmuję sie oddzielnie.
Dodam do tematu małą ankietę, proszę o głosy.
Ostatnio zmieniony pn lut 04, 2008 15:57 przez sikor_golf, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
adas01
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: wt lut 15, 2005 20:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adas01 » pn lut 04, 2008 18:58

to mało tych testów znalazłeś, poza tym ten z autoexpress dotyczy żarówek h7, a to zupełnie inne zabawki
swego czasu też szukałem dla siebie żarówek H4 i wg tego, co sam wykopałem na forum i w necie, to mój ranking pod względem ilości światła wyglądałby tak
1. ph x-treme/osram nb
3. gt150
4. vp
----
5. coolblue/bluev

ale jeśli Ci życie miłe, to numer 5. sobie odpuść, bo w deszczu niewiele na nich zobaczysz. reguła jest taka - im więcej "blue", tym mniej światła
a o mandacik z powodu wskazanych przez ciebie żarówek Ci nie grozi - wszystkie mają homologację


był mk3, jest prawie mk4

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości