Tempomat w 1.6 AZD

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kolec
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn cze 19, 2006 16:08
Lokalizacja: Rzeszów
Auto: VW Golf 7.5 150KM

Tempomat w 1.6 AZD

Post autor: Kolec » pn mar 17, 2008 17:46

Witam.
Przyszedł mi do głowy pomysł, żeby zamontować sobie w Golfie tempomat.
Przeszukałem wstępnie forum i wyczytałem, że w dieslach to raczej nie ma problemu, natomiast w benzynowych to i owszem - bywaja, zwłaszcza jak jest przepustnica (pedał gazu) na linke a nie elektryczna. U mnie właśnie chyba jest e-gas więc sie napaliłem. Poszedłem do ASO Rzeszów - bo przecież sam tego nie zamontuje, i .... wyśmiali mnie tam. Ogólny wniosek po wizycie u nich: NIE DA SIE TUMANIE. SPIER...!
"Mocno podbudowany" tym wnioskiem, zadzwoniłem do ASO STALOWA WOLA - tak żeby sie dobić i upenić. I tu ku mojemu wilekiemu zdziwieniu powiedziano mi, ze musze za 319PLN dokupić jakiś "zestaw doposażenia" i zamontują mi to i tempomat będzie działał na 100% mino, że to wersja Basis (z Klimatronikiem). Żadnych komputerów pokładowych nie muszę mieć itp.
I teraz nie wiem :( kto kłamie? Da sie u mnie zamontować tempomat czy nie?
Jak sie nie da to nie, trudno, ale tez nie chce zamontować czegos za 300-400 PLN i żeby mi to nie działało.

Proszę o poradę.
Z góry dziekuję.
Paweł


Pozdrawiam
>KOLEC<
"Lepiej w Życiu stracić Chwilkę, niz w Chwilce stracić Życie"

Obrazek

Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » pn mar 17, 2008 19:05

Kolec, poczytaj http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.ph ... 57&start=0
Kolec pisze:ale tez nie chce zamontować czegos za 300-400 PLN i żeby mi to nie działało.
ale jaki masz problem :?: dają gwarancję , że będzie działać to montuj ... jak nie będzie to niech oddają kasę



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 47 gości