kable wn beru

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

koper 711
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 21, 2008 12:39
Lokalizacja: Łazy k/ Zawiercia :P

kable wn beru

Post autor: koper 711 » sob maja 03, 2008 21:41

Witam, po lekturze forum postanowiłem zakupić kable Beru ale jest problem z ich zdobyciem. Na allegro nie ma, w kilku sklepach sprawdzili mi dostępne hurtownie i nigdzie nie było tych kabli na stanie. Oczywiście wszędzie były Syntechy, dostępne też NGK w cenie ok. 170 PLN. Macie może jakieś namiary w rejonie Zagłębia, Śląska gdzie można kupić Beru?


koper711

Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Re: kable wn beru

Post autor: wolfzan » sob maja 03, 2008 21:49

koper 711 pisze:Oczywiście wszędzie były Syntechy,
Sentech'y jak już :jezor: Ja takie mam i uważam, że to dobra alternatywa cenowa dla kabli Beru. Możesz spotkać się z opiniami co niektórych, że są wadliwe, ale ja zrobiłem na nich ok. 20 tyś jak na razie i wszystko jest ok. Z dostaniem Beru może być kłopot, ponieważ są drogie i na pewno w wielu przypadkach ludzie wybierali tańsze kabelki, chociażby wspomniane wcześniej firmy Sentech. Widzę, że masz praktycznie ten sam silnik co ja, tyko 1.4 także kable powinny być identyczne jak u mnie. Ja zapłaciłem coś ok 80 zł za moje.
Ostatnio zmieniony sob maja 03, 2008 21:52 przez wolfzan, łącznie zmieniany 1 raz.



trepicjusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt mar 07, 2008 12:29
Lokalizacja: Łomża

Re: kable wn beru

Post autor: trepicjusz » sob maja 03, 2008 22:23

koper 711 pisze:Witam, po lekturze forum postanowiłem zakupić kable Beru ale jest problem z ich zdobyciem. Na allegro nie ma, w kilku sklepach sprawdzili mi dostępne hurtownie i nigdzie nie było tych kabli na stanie. Oczywiście wszędzie były Syntechy, dostępne też NGK w cenie ok. 170 PLN. Macie może jakieś namiary w rejonie Zagłębia, Śląska gdzie można kupić Beru?

nie inwestowal bym w te kable zmieniałem ostatnio 3 komplety w sklepie i swieciły nie wiem jakis pechowy jestem widocznie poprosilem bosza i nic nie swiecilo mysle że firma beru jest troche przereklamowana pozdrawiam


Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!

Awatar użytkownika
wojczur
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn paź 15, 2007 12:49
Lokalizacja: Poznań / Zgorzelec / Legnica
Kontakt:

Post autor: wojczur » ndz maja 04, 2008 09:19

Zobacz na stronce www.sklep.intercars.com.pl, na śląsku jest bardzo dużo filii więc na pewno bedzie cos w Twoim regionie, jesli nie uda Ci sie zdobyc beru (w co watpie :) to bierz smialo ngk- tez sa bardzo dobre

pozdrawiam



Awatar użytkownika
Fabian LDZ
_
_
Posty: 11385
Rejestracja: pt cze 03, 2005 09:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Fabian LDZ » ndz maja 04, 2008 09:36

nie ma opcji żeby Beru zniknęły, ja w środe przed świętami sprawdzałem stany i do Golfa były



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz maja 04, 2008 09:47

trepicjusz pisze: i swieciły
świecenie niektórych typów kabli jest normalne, poczytaj info na stronie producenta.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

trepicjusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt mar 07, 2008 12:29
Lokalizacja: Łomża

Post autor: trepicjusz » ndz maja 04, 2008 10:28

Paweł Marek pisze:
trepicjusz pisze: i swieciły
świecenie niektórych typów kabli jest normalne, poczytaj info na stronie producenta.

wiem ale wszyscy twierdza że beru to cos wspaniałego a ja myśle ze są przereklamowane


Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!

robertrog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: sob gru 01, 2007 10:16
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Kontakt:

Post autor: robertrog » śr maja 07, 2008 23:31

poszukaj w swojej okolicy hurtowni HART ,oni mają kable BERU ,możesz mieć jedynie problem z zakupem bo chyba nie sprzedają detalicznie ,jedynie warsztatom i sklepom motoryzacyjnym,ale nie jestem tego pewny.



Awatar użytkownika
PIOTR5
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt paź 28, 2005 03:11
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: PIOTR5 » czw maja 08, 2008 01:47

ja teraz mam sentechy i nie narzekam ale NGK sa dobre kable i cena jak beru wczesnej miałem chapiony 2 miesacach padły


Było mk1Cl.Mk2CL.MK2GLMK2GTIF&IMK3GT JEST MK3GTI Edytion Zawsze było i Bedzie VW

Awatar użytkownika
sle
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw lis 08, 2007 15:27
Lokalizacja: opole/śląsk

Post autor: sle » czw maja 08, 2008 08:43

PIOTR5 pisze:wczesnej miałem chapiony 2 miesacach padły
Ja mam Championy kilka lat i działają poprawnie. To tak dla równowagi napisałem.


dekoracje weselne, florystyka -> prv

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » czw maja 08, 2008 08:44

Ja kupiłe Sentechy, co prawda dałem 90 zet po rabacie. Mam od rokui nie narzekam. Żadengo iskrzenia, strzelania na lpg. Kable jak kable w końcu budżetówka. Napewno te co mam są o niebo lepsze od JANmora. Przynajmniej końcówka przy ściganiu nie zostaje mi na świecy co mi się w janmorach zdarzyło. I duże lepiej siedzą na świecach i w kopułce od janmora. Problem z ilością może być chwilowy prze weekend majowy kiedy to dystrybutorzy nie pracowali a spiętrzyły się zamówienia.



Jacenty80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: śr lis 24, 2004 22:08
Lokalizacja: Wrocław/Sulechów
Kontakt:

Post autor: Jacenty80 » czw maja 08, 2008 08:54

Ja mam Janmory od 2.5 roku i nic sie złego nie dzieje... może dobre jakies trafiłem:)



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » czw maja 08, 2008 09:03

Jacenty80 pisze:Ja mam Janmory od 2.5 roku i nic sie złego nie dzieje... może dobre jakies trafiłem:)
Mój ojciec jeździł na Janmorach 3 lata. Ale ogólnie są słabo wykonane. Kiepsko siedzą na świecach przez co czasem iskrzy na łączeniu. Widać o po zdjęciu kabla z świecy.



Awatar użytkownika
sle
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw lis 08, 2007 15:27
Lokalizacja: opole/śląsk

Post autor: sle » czw maja 08, 2008 09:24

Tak tu rozprawiamy o tych kablach, a na dziale /na każdy temat/ jest wątek między innymi o tym, że można sobie samemu zrobić takie kabelki i to nie zn jakiś marnych przewodów tylko np z firmy Beru. Koszt jak kolega napisał ok 30zł. Jedyne co to trzeba zabawić się w przełożenie fajek. Oczywiście jest to opcja jak się ma je w dobrym stanie bo tak to dojdzie następny koszt.
Co do Janmorów to mają nawet jakieś co można zastosować do LPG, jakieś warstwy silikonowe czy coś tam. Dla przykładu cena ok 105zł na mój silnik. Jacenty80, mówisz, że 2,5 roku i jest OK. Możliwe bo z tego co piszą to w firmie się wtedy trochę pozmieniało. Między innymi w 2004 zaczęli stosować w kablach silikonowych przewody amerykańskiej firmy GENERAL CABLE. Ponoć to jakaś znana firma od kabli. Zastosowali też w końcu te metalowe końcówki.


dekoracje weselne, florystyka -> prv

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 91 gości