Elektryka szyb golf 3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

manek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 19, 2006 22:48
Lokalizacja: pilchowice
Kontakt:

Elektryka szyb golf 3

Post autor: manek » pt paź 31, 2008 18:17

Witam mam problem z podnosnikiem szyby od strony pasażera szyba ta nie podnosi się automatycznie do góry a w dół tak ,lewa strona też podnosi sie do góry i otwiera sie w dół automatycznie,czy to wina silnika czy może tego układu przy silniku a może przełącznika dodam że szyby sa oryginalne z golfa 3 firma broso wszystko podłączone przez wiązki oryginalne co jest grane?



Awatar użytkownika
...OSA...
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 692
Rejestracja: pt lip 27, 2007 21:04
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Post autor: ...OSA... » pt paź 31, 2008 19:27

manek, silnik raczej w pozadku jak ja dzwiga. winy szukal bym w przelonczniku bo to on wysyla drogi sygnal o zamknieciu calej. sprobuj podlaczyc szybe pasazera pod wloncznik od kierowcy i bedziesz wiedzial co jest nie tak ale stawiam na przeloncznik pozdrawiam.



Awatar użytkownika
tigerdj
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 178
Rejestracja: śr lis 07, 2007 10:27
Lokalizacja: biskupiec
Kontakt:

Post autor: tigerdj » pt paź 31, 2008 19:28

ja u siebie mam to samo ale z obserwacji wydaje mi sie ze gdzies cos kiedys wlozyl w ta szybe bo w lato jak mi sie furmanka nagrzala to szybka normalnie chodzila a na srodku szyby pojawil sie pasek tjb ktos plastelina pociagnal ;] a silownik czy przelaznik wykluczone bo inaczej by nie opadala


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=177740/][size=159][b]Gofer bY Tiger ;} Sprzedam [/b][/size][/url]
[size=92] Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki a cuda zajmują mi trochę czasu[/size]
[img]http://img180.imageshack.us/img180/7369/new1wj9.gif[/img]

gopiter
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 10:46
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: gopiter » pt paź 31, 2008 19:58

Z tego co sie orientuje to tak ma byc.Tak jest fabrycznie ze automatycznie gora/dol chodzi tylko szyba kierowcy a reszta szyb automatycznie chodzi tylko w dol.Takze nie szukaj usterki bo jej nie znajdziesz-wszystko jest tak jak byc powinno.


Było MK3 - obecnie w trakcie poszukiwań następcy...

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt paź 31, 2008 20:02

manek, norma przy starszych siłownikach brose.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

manek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 19, 2006 22:48
Lokalizacja: pilchowice
Kontakt:

Post autor: manek » ndz lis 02, 2008 12:38

Co dziwne dzisiaj po odłączeniu plusa i ponownym podłączeniu szyba od strony kierowcy też przestała się podnosić automatycznie do góry a wczesniej czły czas było automatycznie góra i dół, potem znowu odpięty plus na skrzynce bezpieczników podłącziny i wszystko tak jak było wczesniej to znaczy góra idół automatycznie to jakaś masakra :kac:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości