Problem z oświetleniem wnętrza, zamykaniem zamka...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Problem z oświetleniem wnętrza, zamykaniem zamka...

Post autor: showtime » pn sty 19, 2009 21:06

Dzisiaj sie zaczely problemy z moim samochodem. Wiem, ze temat byl na forum wielokrotnie ale u mnie objawy są jeszcze gorsze. Wiec tak - zaczelo sie ze w sobote wymylem auto.

Dzisiaj po odpaleniu nie zgasla mi juz lampka w drzwiach kierowcy i nie zgaslo podswietlenie wnetrza. Nie moglem takze zamknac auta pilotem, ale otworzyc moglem. Od srodka przyciskiem moge zamknac i otworzyc.

Dziala mi domykanie szyb z pilota i z przytrzymaniem kluczyka w zamku klamki. Dziala mi tez otwieranie kluczykiem wszystkich drzwi, ale przy zamykaniu kluczykiem zamyka tylko drzwi kierowcy.

Na wyswietlaczu pali mi sie ciagle kontrolka otwartej tylnej klapy (GOLF IV Variant), a bagaznika nie moge otworzyc ani kluczykiem, ani klamką.

Teraz juz wogole nie dziala mi oswietlenie wnetrza, nawet nie chce sie zapalic lampka w drzwiach ani ta w srodku.

POMOCY ;( Co jest grane??? Nie krzyczcie na mnie ze temat juz byl, tylko powiedzcie co mam robic. Jestem zalamany ;(
Ostatnio zmieniony pn sty 19, 2009 21:07 przez showtime, łącznie zmieniany 1 raz.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
bodzio_24gda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw sty 01, 2009 22:20
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bodzio_24gda » śr sty 21, 2009 00:02

sprawdz bezpiecznik nr:14 ,gdzies masz zwarcie



andrzej gti
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 17:19
Lokalizacja: Czaszyn
Kontakt:

Post autor: andrzej gti » śr sty 21, 2009 00:12

Miałem identyczny problem,tylko ja na deszczu spuścilem szybe na dół i przez chwile rozmawiałem, dzień pużniej bylo to samo co u ciebie. kupilem nawet mikrowlącznik i diode lecz bez naprawy po tygodniu jak auto wysło wszystko wrócilo do normy i jest tak już około pół roku.



Awatar użytkownika
Kris_Kros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt sty 13, 2009 10:14
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Kris_Kros » śr sty 21, 2009 00:15

ja też obstawiam, że gdzieś musiała się dostać woda (bo to wszystko zaczęło się od mycia auta). jeśłi możesz wstaw auto gdzieś pod dach, w jakieś cieplejsze miejsce i niech tak postoi, dobrze by było żeby z otwartymi drzwiami i bagażnikiem; oby woda odparowała i wszystko wróciło do normy !



Awatar użytkownika
Eso
--------
--------
Posty: 396
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 21:59
Lokalizacja: Tarnów Opolski/Opole
Kontakt:

Post autor: Eso » śr sty 21, 2009 00:18

znajomy mial to samo jak jechal do francji i po drodze na myjke wjechal. Jak wrocil do polski i auto do garazu odstawil ti pozniej wszystko wyschlo i bylo git:)


MÓJ MKIII
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2308992#2308992

ZAPRASZAM: http://automobile-breffka.otomoto.pl/

[img]http://images49.fotosik.pl/214/4f047f3f2485d59b.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości