Wymiana przepustnicy. Czy konieczne podlaczanie komputera?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Krzys_o

Wymiana przepustnicy. Czy konieczne podlaczanie komputera?

Post autor: Krzys_o » pt wrz 02, 2005 09:57

Jak w temacie. Mianowicie bylem wczoraj w serwisie i powiedziano mi ze mam do wymiany przepustnice (nowa okolo 1200 zl).

Moje pytanie, czy jesli kupie przepustnice ze szrotu to na co mam zwrocic uwage? Czy jest sens kupowania uzywanej ? Czy po zamontowaniu uzywanej przepustnicy konieczne jest grzebanie w komputerze ?



cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » pt wrz 02, 2005 10:00

trzaeba zaadaptować kąt


MORE POWER

alepka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 294
Rejestracja: śr sie 25, 2004 13:04
Lokalizacja: małopolska - świętokrzyskie

Re: Wymiana przepustnicy. Czy konieczne podlaczanie komputer

Post autor: alepka » pt wrz 02, 2005 11:34

Krzys_o pisze:Jak w temacie. Mianowicie bylem wczoraj w serwisie i powiedziano mi ze mam do wymiany przepustnice (nowa okolo 1200 zl).

Moje pytanie, czy jesli kupie przepustnice ze szrotu to na co mam zwrocic uwage? Czy jest sens kupowania uzywanej ? Czy po zamontowaniu uzywanej przepustnicy konieczne jest grzebanie w komputerze ?
wręcz konieczne. kąt wychylenia przepustnicy musi byc ustawiony odpowiednio no i bieg jałowy musi być tak ustawiony ze któryś z obwodów musi być zmknięty (dokładnie nie wiem jaki). raz mi ustawiał jakiś magik bez kompa. auto chodziło dobrze obroty jałowe były ok. ale na zimnym silniku odpalanie było koszmarem. a za mną unosił sie czarny dym. pojechałem na komp i wyszło ze na jałowym biegu przepustnica jest otwarta no i zalewało go starsznie przy odpalaniu.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 78 gości