lusterka nie dzialaja

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

leoncio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 181
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 22:05
Lokalizacja: Orzesze

lusterka nie dzialaja

Post autor: leoncio » pn maja 04, 2009 22:37

witam mam problem jak w temacie

nie dziala regulacja lusterek w mk IV nie bardzo wiem od czego zaczac moze ktos mial podobny problem bezpieczniki wygladaja ok

moze ktos ma dokladny opis skrzynki z 1.9 tdi 110 km ktory jest od luster albo jakis schemat elektr

pozdro i dzieki za pomoc



Awatar użytkownika
mojama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob cze 23, 2007 17:21
Lokalizacja: wielkopolska

Re: lusterka nie dzialaja

Post autor: mojama » pn maja 04, 2009 23:54

Ja miałem podobną historię po zakupie auta, okazało się, że wtyczka była wypięta za tapicerką. Polecam to sprawdzić (rozebrać tapicerkę drzwi kierowcy).



slimakmaciek

Post autor: slimakmaciek » wt maja 05, 2009 00:43

Nie napisales czy proble wystapil teraz czy kupiles takie auto bo przyczyn moze byc kilka

1 Ktos rozbieral drzwi i nie wpiol kostki od sterowania lub sama odskoczyla podczas wstrzasow
2 Przetarly sie przewody w gumowych oslonach miedzy drzwiami przy zawiasach
(w mk3 tak mi padl centralny)
3 Uszkodzil sie dzoj od sterowania lusterek (w mojej mk4 polamal sie - mozna go kupic za ok 35/40 zl na allegro)
4 Najczesciej przyczyna awarii elektrycznych w autach sa zasniedziale koncowki przewodow ktore powoduja slaby styk i dla tego zdarza sie ze cos raz dziala a raz nie.

Polecam rozebranie drzwi tj tapicerki i sprawdzenie instalacji - nie jest to trudne sam rozbieralem swoje ze 3 razy trwa to moze ze 20 min.
Oczywiscie przyda sie prubowka


ps nie wiem jka u ciebie ale moje sa podgrzewane i maja podpiecie pod ogrzewanietylnej szyby



leoncio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 181
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 22:05
Lokalizacja: Orzesze

Post autor: leoncio » wt maja 05, 2009 20:23

lusterka juz nie dzialaly jak kupilem

kostke wpieta

moze ktos pomoze czy lustra maja jakis bezpiecznik albo przekaznik ktory mogl pasc ??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 84 gości