Zablokowane drzwi.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Jarkopolo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 09:23
Lokalizacja: Zabrze

Zablokowane drzwi.

Post autor: Jarkopolo » wt paź 27, 2009 09:10

Moze zabrzmi dziwnie, ale wkladam kluczyk do zamka, przekrecam, centralny lapie. slysze ze otwierają się drzwi. jednak nie da się otworzyć, żadnych drzwi.

klapa i pokrywa z wlewu paliwa normalnie.

co najsmieszniejsze. ten tzw bolec podnosi sie i opuszcza, lapie za klamke ciagne i nic, jakby bylo zamkniete.

wlazlem do auta przez baganik, probowalem od wewnatrz i nic. zadne z 4 drzwi. ostatnio troche grzebalem w elektryce cerntralki (podlaczalem alarm - ale okazal sie dupiaty i go oddalem na gwarancji) ale to bylo jakies 1,5 m-ca temu. dzialalo normalnie caly czas. wczoraj nagle jeeeeb. nie wiem czy mam rozbierac drzwi czy co? :| auto jest pilnie potrzebne do jazdy z pracy do pracy wiec prosze o jakąś konkretną pomoc.
Dzięki Wielkie za Pomoc.



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » wt paź 27, 2009 18:28

Musisz przeczyścić zamki które się ryglują z słupkami (mocowane na imbusy)wyciągnąć je ....demontaż tapicerki i wyciągnięcie całych zamków przczyścić i wysuszyć ...a i zima sięzbliża a wtedy najczęściej się tak dzieje jak napisałeś



Jarkopolo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 09:23
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Jarkopolo » wt paź 27, 2009 23:45

po wyjeciu centralki centralnego i ponownym zamknieciu i otwarciu drzwi, działają. w chwili kiedy podpinam centralkę słychać jakby w drzwiach się coś zamykało. nie wiem czy to moze centralka cos mi psoci? bo wszystkie 4 drzwi sie blokują. dziwne ze klapa dziala.

jak mam to wyczyścić? odkręcić zamek tam po wewnętrznej stronie drzwi? no i jak mam zdjać ew. tapicerkę? jak zdjac korbe z szyb?

jak wogóle działa ta centralka? jak zamykam drzwi pompka coś tam pompuje, zasysa domyślam się, co w takim razie mi tam się zamyka w tych drzwiach kiedy podpinam centralke? jakis rygiel steriwany elektrycznie? moze jak bede wiedział coś więcej jak to działa będę mógł coś podziałać.

że tak powiem - POMOCY.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości