problem z lampami przednimi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lukiskwuki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: wt cze 02, 2009 13:10
Lokalizacja: Czarnków

problem z lampami przednimi

Post autor: lukiskwuki » sob sty 30, 2010 16:16

chłopaki troche przeszukalem forum no i co do lapm to lamp przednich nie jestem pewien....
sprawa ma sie tak ze gdy kupiłem golfinke zrobiłem juz w niej pare rzeczy troche mnie to kosztowało....zostały mi bardzo kiepskie lampy przednie swieca tragicznie na mijania w nocy i wogoly jeden ma złamany jeden uchyt . chciałem kupic jakas tanioche clara z allegro ale teraz zwatpiłem ...doradzcie mi co załozyc taniego ale zeby naprawde było cos widac w nocy moga byc konkretne aukcje albo wasze oferty



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » sob sty 30, 2010 16:19

przed wymianą lamp proponuję ten temacik przerobić http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=64358



Awatar użytkownika
noVWy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pn cze 23, 2008 17:16
Lokalizacja: GPU-Puck
Kontakt:

Post autor: noVWy » sob sty 30, 2010 23:13

kolego ja mam oryginalne lampy firmy BOSCH i powiem Ci że świecą naprawdę rewelacyjnie, już kilka razy słyszałem on znajomych że moje światła naprawdę dobrze świecą w porównaniu z ich, moim zdaniem najlepsze są oryginały a nie jakieś tam 'clary' czy 'autolapy', jak będziesz wymieniał poszukaj w dziale giełda możesz dorwać w dobrej cenie lub poszukaj po szrotach :grin:



Awatar użytkownika
lukiskwuki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: wt cze 02, 2009 13:10
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: lukiskwuki » ndz sty 31, 2010 01:20

to jakie te lampy chłopaki kupic?? aha i mam jeszcze elektryczna regulacje wysokosci ..czy wtedy musze kupic specjalne z regulacja?


[img]http://images40.fotosik.pl/279/144bed300257a022med.jpg[/img]

Awatar użytkownika
sajmon2282
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 00:07
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: sajmon2282 » ndz sty 31, 2010 01:30

Szczerze to nie polecam taniochy z allegro , chyba ,że kupisz jakieś śmigane. Ja kupiłem chyba z dwa lata temu lampy do MK3 , dałem pond 700 stówek , tylko nie zwróciłem uwagi ,że były to lampy chińskie czy jakieś tam koreańskie kupa.
Pseudo ringi zaczęły się notorycznie przepalać , pojawił się problem z ustawieniem świateł i do tego kable w lamach zaczęły się przepalać nie wspominam już o chromie w środku lamp. Mój kumpel w MK3 ma lampy jakiejś niemieckiej firmy i jest zadowolony.



wpsowa692
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 26, 2009 23:45
Lokalizacja: pkleleeku

Post autor: wpsowa692 » ndz sty 31, 2010 01:32

Najpierw to pomierz napięcia na żarówkach i postępuj tak jak Ci radzi kol.Qto
chyba że masz skorodowane czy uszkodzone odbłyśniki to kup lampy i nie musisz kupować używek WESEM produkuje lampy do golfa mk.2 wystarczy wejść na ich stronę i polukać.
Ostatnio zmieniony ndz sty 31, 2010 01:33 przez wpsowa692, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
lukiskwuki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: wt cze 02, 2009 13:10
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: lukiskwuki » ndz sty 31, 2010 01:36

wiesz ..musze kupic cos bo jeden klosz ma dziurke i ogolnie kiepski jest ich stan....ale nie chce szastac kasa bo jej nie mam wiec to niskobudzetowa sprawa


a przekazniki to swoja droga..wiadomo
Ostatnio zmieniony ndz sty 31, 2010 01:38 przez lukiskwuki, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » ndz sty 31, 2010 03:21

Zapytaj się Fabiana w tym temacie ma bardzo dobre ceny

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=298259

Ja kupiłem od jetty 100 zł sztuka depo made in korea swieca b dobrze lustrzankka nie schodzi są wzmacniane , jedyny minus to gniazda postojówek ciezko wchodzą i plasik sie wyrabia

Wesen z krzyżem słabo świecą
Autopal - śłabo świecą
Autopal cler - kicha
Solaris ładnie świeci
Wesen dobrze świecą

Nie zapomnij przesmarowac regulacji smarem i pokrecic trochę i nasmaroiwać by po jakims czasie na regulacji nie nie ukrecili Ci regulacji
Ostatnio zmieniony ndz sty 31, 2010 12:47 przez grandi, łącznie zmieniany 1 raz.


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości