Stacyjka + wkładki zamków

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mms79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 09, 2008 19:02
Lokalizacja: łódzkie

Stacyjka + wkładki zamków

Post autor: mms79 » wt lut 16, 2010 16:56

Witam,

pytania może banalne, ale muszę mieć pewność:

1. Czy wkładki zamków (bębenki) w 4ce są zamienne stronami? Czy można wkładkę wymontowaną z drzwi prawych (strona pasażera) zamontować po stronie lewej (kierowcy)?

2. Czy wymieniając stacyjkę na używkę muszę mieć z podobnego modelu? (Wyposażenie wersja silnika itp.) czy są w pełni zamienne? Czy stacyjkę wymontowaną przykładowo z 1.8 mogę bez problemu zamontować do 1.9TDI?
Ostatnio zmieniony wt lut 16, 2010 16:57 przez mms79, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » wt lut 16, 2010 17:34

mms79 pisze:1. Czy wkładki zamków (bębenki) w 4ce są zamienne stronami? Czy można wkładkę wymontowaną z drzwi prawych (strona pasażera) zamontować po stronie lewej (kierowcy)?
Tu masz kolego temacik jak naprawic uwalony bebenek ...
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175564
Wedlug tego faq nie sa zamienne ... znowu kumpel kiedys zaprowadzil matki auto na naprawe zamka (mk4) odebral za 1.5 godz. i powiedzieli ze przelozyli od pasazera :) ...
takze ciezko stwioerdzic (moze tylko graty ze srodka wyjeli , a powiedzieli ze caly bebenek)
mms79 pisze:Czy stacyjkę wymontowaną przykładowo z 1.8 mogę bez problemu zamontować do 1.9TDI?
Tak ... tylko ze ja na Twoim miejscu szukalbym kompletu , zeby wszystko latalo pod jednym kluczykiem ... chociaz jak masz centralke... ale mimo wszystko :)
mms79 pisze:2. Czy wymieniając stacyjkę na używkę muszę mieć z podobnego modelu? (Wyposażenie wersja silnika itp.) czy są w pełni zamienne?
bory na 100% pasuje (mozliwe ze z paska) ...
powodzenia
pozdro


ex: MK4 245 km/460nm

mms79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 09, 2008 19:02
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: mms79 » wt lut 16, 2010 17:44

Dzięki, czytałem ten temat. Problem w tym, że moje auto chciało "samo" odjechać pewnej nocy. :grrr: W wyniku tego zabiegu nie mam lewego bębenka i stacyjki. Mogę kupić stacyjkę i prawą wkładkę od 1.8, stąd moje pytania :)



Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » wt lut 16, 2010 17:51

mms79 pisze:Dzięki, czytałem ten temat. Problem w tym, że moje auto chciało "samo" odjechać pewnej nocy. :grrr: W wyniku tego zabiegu nie mam lewego bębenka i stacyjki. Mogę kupić stacyjkę i prawą wkładkę od 1.8, stąd moje pytania :)
moze calosc od anglika zakupic :/ ??? jak masz centralny i nie chcesz zeby znowu taka muka byla to mozesz bebenki wogole odlaczyc.. i auto bedzie sie otwierac tylko z centralki ... na klamki sie wtedy zakupuje zaslepki .. i fajnie tez to wyglada :)
pozdro


ex: MK4 245 km/460nm

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości