Pierburg 2ee

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ulas75
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 03, 2010 18:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Pierburg 2ee

Post autor: ulas75 » sob kwie 03, 2010 19:10

Witam drodzy koledzy , nie wiem czy ten temat juz był poniewaz jestem tutaj nowy . Powracajac do tematu mam problem se swoim golfem II 1.6B 89r , posiadam w nim gaznik pierburg 2ee. Nie wiem co juz jest grane , mam problem z obrotami . Golf miał niskie obroty jak sie rozgrzał silnik to znow bardzo wysokie , wymontowałem gaznik widziałem ze uszczelka pod gaznikiem jest peknieta wiec wymieniłem bo mogł łapac lewe powietrze , filtr powietrza tez wymieniłem i wszystkie wezyki odchodzace od gaznika , i działo sie tak samo , wiec znajomy mi powidział ze moze to byc nastawnik przepustnicy , wiec zdobyłem taki na szrocie . I teraz moj golf ma skaczace obroty raz niskie raz wysokie , nie mam pojecia co to moze byc jeszcze koledzy . Jesli odłacze kostke od potencjometra przepustnicy to obroty maleja i sie wyrownoja ale autko wtedy jest bardzo słabe i dusi sie na zimnym silniku , byłem u 2 mechanikow , poniewaz mozna go podłaczyc pod komputer pojechałem do dwoch mechanikow , lecz jeden w ogóle za to sie nie chciał brac a drugi nie miał takiego komputera czy oprogramowania do mojego golfa . Nawet mi radzili zeby gaznik wymienic na 2e3 , lecz to tez sa nie małe koszta ,a tutaj moze byc jakas drobnostka . Prosze o pomoc



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » sob kwie 03, 2010 19:35

wpisz w szukajkę ( na saamym dole strony ) gaźnik 2EE , a tematów od metra
Ostatnio zmieniony sob kwie 03, 2010 19:36 przez miś fazi, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości