przednia klapa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
amon_pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt mar 09, 2010 14:27
Lokalizacja: Bytom

przednia klapa

Post autor: amon_pl » ndz kwie 25, 2010 20:07

Koledzy, wczoraj podniosłem przednią maskę i lekka ją później zamknąłem. Pech chciał, że niestety się zablokowała. Nie idzie ani w górę, ani w dół. Tym cięgnem też nic nie zdziałam. Próbuje przesuwać długim śrubokrętem ale też nic. Szukałem już na forum podobne przypadki, ale jak zdejmę atrapę to i tak się tam nie dostane. Od spodu też nie, bo jest osłona. Dobić maski też nie idzie, bo zawsze trzeba było dość mocno trzasnąć. Więc na pewno, gdy w końcu ją otworze o zakupie działający (może ma kto sprzedać? :).


[url=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/17787][img]http://www.motostat.pl/user_images/17787/icon1.png[/img][/url] amon

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » ndz kwie 25, 2010 20:23

amon_pl pisze:Od spodu też nie, bo jest osłona.
osłonę można odkręcić ale niewiele to da.
Po zdjęciu grilla można odkręcić zamek i otworzyć maskę razem z nim, tylko uważaj żeby nie urwać linki od maski i przewodu od krańcówki jak masz.
Sam niedawno z tym walczyłem...niefajność ;/



Awatar użytkownika
yosef99
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 00:58
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: yosef99 » ndz kwie 25, 2010 20:43

najprawdopodobniej musisz ściągać zderzak, grill i odkręcić zamek (o ile dobrze pamiętam 3 śruby) - trochę roboty jest ale przynajmiej nic nie urwiesz anie nie ugniesz :chytry:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » ndz kwie 25, 2010 20:46

yosef99 pisze:najprawdopodobniej musisz ściągać zderzak, grill i odkręcić zamek (o ile dobrze pamiętam 3 śruby)
zamek jest na trzech śrubach, tak jak piszesz, ale nie trzeba zdejmować zderzaka żeby go odkręcić.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 95 gości