Konsola z anglika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maryooush
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr lut 13, 2008 02:40
Lokalizacja: Chełm

Konsola z anglika

Post autor: maryooush » pn lip 26, 2010 14:39

Witam;
Chciałbym prosić o pomoc w związku ze środkową konsolą.
Czy ta środkowa konsola w MK4 w której siedzi radio, climatronik itp jest identyczna w wersji angielskiej z wersją PL? Pytam ponieważ mogę okazyjnie kupić konsolę z dekorami z angielskiego auta tylko nie wiem czy będzie pasować do auta z PL.
Z gory dziekuje za odp.



andrzej4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: czw gru 24, 2009 11:00
Lokalizacja: Rzeszow

Post autor: andrzej4 » pn lip 26, 2010 15:21

raczej powinno byc to samo.



Awatar użytkownika
wladek78
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 324
Rejestracja: pt lis 23, 2007 22:32
Lokalizacja: Jawor
Kontakt:

Post autor: wladek78 » pn lip 26, 2010 15:24

witaj

kiedys chciałem od kolegi z forum kupic taka konsale z anglika ale zapierał sie ze nie pasuje do wersji euroejskiej.Moim zdaniem konsola lest identyczna a to ze jest skierowana w lewo badz prawo to zasługa kokpitu a nie samej konsoli srodkowej

w koncu nie kupiłem tej konsoli bo on ciagle nie i nie pasuje

moze niech inni tez sie wypowiedza



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » pn lip 26, 2010 15:28

maryooush pisze:Czy ta środkowa konsola w MK4 w której siedzi radio, climatronik itp jest identyczna w wersji angielskiej z wersją PL? Pytam ponieważ mogę okazyjnie kupić konsolę z dekorami z angielskiego auta tylko nie wiem czy będzie pasować do auta z PL.
Sama ramka nie będzie pasowała, bo jest skierowana w drugą stronę..
Ale jak masz możliwość kupić angielską z dekorami w okazyjnej cenie to bierz, a najwyżej później dokupisz samą ramkę w wersji EU i przełożysz dekory..

Tylko jeszcze powiedz jakie to dekory (jaki rodzaj: drewno / szczotkowane alu / ciemne alu / carbon) i w jakiej cenie, bo może się okazać, że cena stanie się mniej okazyjna..

[ Dodano: 26 Lip 2010 15:31 ]
wladek78 pisze:kiedys chciałem od kolegi z forum kupic taka konsale z anglika ale zapierał sie ze nie pasuje do wersji euroejskiej.Moim zdaniem konsola lest identyczna a to ze jest skierowana w lewo badz prawo to zasługa kokpitu a nie samej konsoli srodkowej
NIE PASUJE..
belcho99 pisze:pasuje
NIE PASUJE..

Na 10000% nie pasuje, bo jest skierowana w drugą stronę..
I to nie tylko "zasługa" deski ale właśnie samej ramki pod dekorami..
Tak więc jak już wspomniałem, jeśli cena dobra to brać dla samych dekorów, a ramka i tak się nie przyda..


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

maryooush
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr lut 13, 2008 02:40
Lokalizacja: Chełm

Post autor: maryooush » pn lip 26, 2010 15:43

Panowie dzieki bardzo za odpowiedzi :)
Pewnie nie jest to zadna okazja ale po moich przygodach z tą czarna gumą juz mi rece opadaja. Za 150 zl moge kupic tą całą środkową ramkę z popielniczka. Tylko problem w tym ze to jest to lipne drewno, ale wole juz drewno niz te podrapane plastiki. Zdarlem z nich gume, pomalowalem na matowo ale wraz się obdzierają, a nie chece malowac na polysk wiec wole juz to lipne drewno...
Najlepiej chciałbym wykonczenia z tego alu ciemnego lub karbonu ale rozgladalem sie i nigdzie tego nie moge dostac.
Widzałem że we wczesniejszych tematach o wnetrzu koledzy pisali ze maja cos takiego moze ktos chciałby odsprzedac taki srodek :)
Dzieki jeszcze raz za odpowiedzi...
P.S. Chcialem jeszcze spytac o jedna sprawe. Mam MK4 3d, i czy rączka z tylnich drzwi prawych z 4d bedzie pasowac do mojej rączki pasażera do 3d?



Awatar użytkownika
wladek78
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 324
Rejestracja: pt lis 23, 2007 22:32
Lokalizacja: Jawor
Kontakt:

Post autor: wladek78 » pn lip 26, 2010 15:53

drewno rzeczywiscie lipa:(

raczka pasi na bank



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » pn lip 26, 2010 17:07

maryooush pisze:Najlepiej chciałbym wykonczenia z tego alu ciemnego lub karbonu ale rozgladalem sie i nigdzie tego nie moge dostac.
Widzałem że we wczesniejszych tematach o wnetrzu koledzy pisali ze maja cos takiego moze ktos chciałby odsprzedac taki srodek :)
Było szukać z miesiąc /dwa temu, bo puściłem komplet konsoli środkowej w ciemnym alu..
maryooush pisze:P.S. Chcialem jeszcze spytac o jedna sprawe. Mam MK4 3d, i czy rączka z tylnich drzwi prawych z 4d bedzie pasowac do mojej rączki pasażera do 3d?
Tak, będzie pasowała.

Przejrzyj sobie ten temat: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=340579
Tam kolega he4vy przerabiał alu dekory na szczotkowane aluminium (takie jak było w R32)..
Dopytaj, bo zdaje się, że z drewnem też coś robił..


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

maryooush
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr lut 13, 2008 02:40
Lokalizacja: Chełm

Post autor: maryooush » pn lip 26, 2010 18:07

Kamel pisze: Było szukać z miesiąc /dwa temu, bo puściłem komplet konsoli środkowej w ciemnym alu..
Szkoda wielka, gdybym wiedział odrazu bym brał...
No nic bede sie rozgladal to moze cos trafie...
Dzieki bardzo Panowie za pomoc...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości