Pąpka centralnego zamka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MułekMK3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: pn paź 12, 2009 09:19
Lokalizacja: Witków
Kontakt:

Pąpka centralnego zamka

Post autor: MułekMK3 » pt lip 30, 2010 09:30

Witam a więc tak zrobiłem tylna klapę otwieraną na guzik dałem siłownik i teraz takie pytanie podłączyłem centralne oczywiście w klapie z tył nie ma i centralny mam na powietrze w tył po prawej stronie w środku za lampą jest zaraz pompka która tym steruje i jak zamykam drzwi to słychać jak sie włancza syczy takie powietrze i po minucie się wyłańcza a jak otworze kluczykiem przekręce i otrzową sie drzwi to to samo się dzieje co by to mogło być jak szedł wężyk do centralnego z tył i go obciełem bo nie potrzebny to może mogłem go zaślepić nie wiem naprawdę pomysłu nie mam


Mój MK3 w trakcie modów;)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=337366

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Re: Pąpka centralnego zamka

Post autor: rysiektr » pt lip 30, 2010 09:49

musisz go zaślepić, bo Ci ucieka powietrze tamtędy dlatego pompka tak długo pompuje, powinna dosłowinie kilka sekund


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Re: Pąpka centralnego zamka

Post autor: Paweł Marek » pt lip 30, 2010 10:00

Kurcze kolego pisz ze znakami interpunkcyjnymi bo nie idzie zrozumieć. Zorientowałem się tyle że odpiąłeś wężyk od zamka klapy to go masz zaślepić i będzie ok., bo przecież ciśnienie z pompki potrzebne do drzwi i klapki wlewu tam ucieka.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 65 gości