reparaturki przedniego golfa III jak pasują?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

vorester
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: czw sie 30, 2007 17:28
Lokalizacja: Kielce

reparaturki przedniego golfa III jak pasują?

Post autor: vorester » pt lip 30, 2010 16:12

Witam mam do wymiany błotniki to znaczy bardzo zjadła rdza dolne błotnik z przodu najgorzej na dole tam gdzie sie zbiera błoto itp Samochod chce sprzedac jak zrobic najlepiej umalowac i zalozyc nakładki plastikowe czy dac reperaturki na dole i tu mam pytane czy ktos juz wstawiał takie reparaturki jak ze szczelinami pasuja? trzecie moze kupic nowy błotnik ale z tego co wiem to zamienniki nie pasują lepiej kupic orginalny tylko jest problem trudno kupic uzywane przednie błotniki juz pytałem w kilku szrotach w mojej okolicy nie maja co wy mi radzicie zeby nie wpakowywac sie w koszty?



Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

reparaturki przedniego golfa III jak pasują?

Post autor: carrion » pt lip 30, 2010 16:43

vorester, kumpel w Astrze wstawiał reperaturki i powiem Ci, że całkiem ładnie to wszystko zagrało, więc nie przekreślałbym ich od razu. Co do zamienników, to pamiętam, jak bodajże Rydzu zakładał u siebie zamiennik własnie i też mu ładnie wszystko przypasiło. Wszystko w gruncie rzeczy zależy od tego, jakim sprzedawcą chcesz być :bigok: Bo możesz tez oczywiście dać te nakładki i po sprawie.



vorester
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: czw sie 30, 2007 17:28
Lokalizacja: Kielce

reparaturki przedniego golfa III jak pasują?

Post autor: vorester » pt lip 30, 2010 17:03

Kolego samochod wiadomo rocznik 94 nie nowy za duzo tez za nie go nie nabiore wiec chce jak najtanszym kosztem go zrbic wiadomoze oby dwa błotniki benda do malowania tylko teraz sie zastanawiam co bedzie najlepszym sposobem wstawic te reperaturki boje sie tylko czy benda pasowac do orginału



Awatar użytkownika
Marcinus29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: sob lip 26, 2008 11:07
Lokalizacja: Rumia

reparaturki przedniego golfa III jak pasują?

Post autor: Marcinus29 » pt lip 30, 2010 17:55

Te reparturki to totalny szajs w ogóle nie pasują do błotnika są za wąskie nie maja dolnego mocowania nadkola plastikowego itp. odradzam zakupu to już lepiej kopić nowe w zamienniku.


[url=http://img69.imageshack.us/i/r32ocsignpanelligna.jpg/][img]http://img69.imageshack.us/img69/2773/r32ocsignpanelligna.jpg[/img][/url]

vorester
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: czw sie 30, 2007 17:28
Lokalizacja: Kielce

reparaturki przedniego golfa III jak pasują?

Post autor: vorester » pt lip 30, 2010 18:14

dobrze ze spytałem własnie reperaturek kiedys nie było przednich błotników a teraz nie wiadomo z kad pojawiły sie na allegro najlepszym rozwiazaniem bedzie szukac dalej uzywanego błotnika bo z tymi nowymi zamiennikami to raczej wpadne jeszcze wieksze koszta



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

reparaturki przedniego golfa III jak pasują?

Post autor: Paweł Marek » sob lip 31, 2010 08:57

vorester, pogrzeb jeszcze po necie, ostatnio czytałem - teraz nie mogę znaleźć - że zamienniki którejś tam firmy bardzo dobrze pasują. A używek dobrych jest już bardzo trudno znaleźć - sam to właśnie przerabiałem i skończyło się na razie na macie szklanej.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Bad_boy_17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 27, 2010 10:40
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

reparaturki przedniego golfa III jak pasują?

Post autor: Bad_boy_17 » sob lip 31, 2010 11:37

Witam jestem tu nowy ale o repereturce mogę coś powiedzieć. Dwa dni temu wlasnie oddałem auto do blacharza by wspawał reperaturke zamowiona z allegro i wyszło dobrze. Szpara jest taka jaka byla i wszystko pasuje. Do tego dobrze dobrany lakier za 40 zl w spray z podkaldem polerka po 2 dniach i nie widac roznicy:)


www.carshine-tczew.pl

vorester
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: czw sie 30, 2007 17:28
Lokalizacja: Kielce

reparaturki przedniego golfa III jak pasują?

Post autor: vorester » sob lip 31, 2010 13:16

kolego mozesz podac link u ktorego kupowałes reperaturki



Awatar użytkownika
Bad_boy_17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 27, 2010 10:40
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

reparaturki przedniego golfa III jak pasują?

Post autor: Bad_boy_17 » sob lip 31, 2010 17:55

http://allegro.pl/item1150037375_repera ... vento.html
Ta oto reperaturke zamowiłem. Czy bedzie pasowac to jest jeszcze sprawa balcharza albo kogos jak ja wspawa ja osobiscie nie narzekam na zamontowanie jej. 1 dzien roboty z pomalowaniem jej i polerka i nie widac sladu.


www.carshine-tczew.pl

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 55 gości