Silnik RP - problem.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Silnik RP - problem.

Post autor: Gwiazdor » wt lut 01, 2005 18:58

Posiadam Golfa GT 91r z silnikiem RP. Mam pytanie,czy ten rodzaj silnika wychodził w wersji z odpowietrzeniem skrzyni korbowej. Bo mam taki odpowietrznik w bloku.Ale pękł mi przewód gumowy. Dodatkowo odpowietrza no zawory i gaźnik.

W ASO VW gdzie się udałem powiedziano mi że ten model silnika w II nie wychodził z odpowietrzaniem skrzyni korbowej.Była tam zaślepka gdzie u mnie znajduje się odpowietrznik.
I nie wiem po prostu czy to jest jakaś przeróbka czy może faktycznie było coś takiego w silniku RP.


Obrazek

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: Silnik RP - problem.

Post autor: Borys » wt lut 01, 2005 19:04

TheGwiazdor pisze:Posiadam Golfa GT 91r z silnikiem RP. Mam pytanie,czy ten rodzaj silnika wychodził w wersji z odpowietrzeniem skrzyni korbowej. Bo mam taki odpowietrznik w bloku.Ale pękł mi przewód gumowy. Dodatkowo odpowietrza no zawory i gaźnik.

W ASO VW gdzie się udałem powiedziano mi że ten model silnika w II nie wychodził z odpowietrzaniem skrzyni korbowej.Była tam zaślepka gdzie u mnie znajduje się odpowietrznik.
I nie wiem po prostu czy to jest jakaś przeróbka czy może faktycznie było coś takiego w silniku RP.
abs/aam chyab niał odpowietrzenie w bloku zapytaj sie o te numery silnika w aso,


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » wt lut 01, 2005 19:07

Sprawdzałem inne silnik ale mają inne mocowanie odpowietrznika.
Ciekawe skąd się wzięło takie cudo u mnie skoro VW nie ma czegoś takiego na stanie.


Obrazek

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » śr lut 02, 2005 09:34

TheGwiazdor pisze:Sprawdzałem inne silnik ale mają inne mocowanie odpowietrznika.
Ciekawe skąd się wzięło takie cudo u mnie skoro VW nie ma czegoś takiego na stanie.
cyknij foto silnika to moze cos poradzimy, podeslij na e-maila lub wstaw na www


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » śr lut 02, 2005 17:58

Pstaram się jak najszybciej to zrobić bo teraz pożyczyłem aparat:D

O dziwo centrala VW potraktowała mnie b.poważnie i postara się odpowiedzieć na moje pytanie.

ASO w Kielcach stwierdziło, że Sobie ktoś zamontował sam odpowietrzenie skrzyni korbowej:)

Montujcie odpowietrzenia...bedziecie mieli unikalne MKII zgodnie z wiedzą niektórych ASO VW
:chytry:


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości