[MK3] Elektryczne szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
SaSIaT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob wrz 02, 2006 23:52
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

[MK3] Elektryczne szyby

Post autor: SaSIaT » sob wrz 30, 2006 17:29

Problem jest taki że nie działa mi przycisk kierowcy opuszczające szybe pasażera. Sprawdzałem wtyczke kierowcy i wszystko jest git ale nie opuszcza szyb. gdzie to sie łączy i jak to naprawić?
Z góry dzięki
Ostatnio zmieniony czw paź 05, 2006 20:04 przez SaSIaT, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Naprawa, przebudowy, usprawnienia samochodów VAG Śląsk/Świętochłowice (VW Golf, Vento, Audi 80,90) SWAP, modyfikacje silników(1.6TD, 1.8 mono, VR6) zawieszenia, elektryka, Car audio, dużo części i masz jakąś wizje swojego samochodu pisz na PW

juniorwwa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: pn sty 02, 2006 20:21
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Post autor: juniorwwa » sob wrz 30, 2006 20:29

najprawdopodobnie pękła Ci blaszka w przełączniku zaden problem www.rydzu.pl tam masz jak rozebrać przełącznik i wtedy zobaczysz czy to faktycznie ta blaszka pozdrawiam :bigok:


www.juniorwwa.fotosik.pl zapraszam

VR-ka zmieniła właściciela.....
pojawiło sie E46 by BMW no cóż życie...
wkrótce toledo 2.3V5 do zmodyfikowania:):)
http://www.forum.auto-moto.sklep.pl/profile.php?mode=register&refer_id=178] [img]http://e-numizmatyka.pl/phpBB2/img/41788.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
SaSIaT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob wrz 02, 2006 23:52
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Post autor: SaSIaT » sob wrz 30, 2006 21:28

ale to mi nic nie da przełącznik jest dobry wtyczka też ale nie ma napięcia na szybe pasażera tak jak by kable wyły gdzieś zerwane


Obrazek
Naprawa, przebudowy, usprawnienia samochodów VAG Śląsk/Świętochłowice (VW Golf, Vento, Audi 80,90) SWAP, modyfikacje silników(1.6TD, 1.8 mono, VR6) zawieszenia, elektryka, Car audio, dużo części i masz jakąś wizje swojego samochodu pisz na PW

juniorwwa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: pn sty 02, 2006 20:21
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Post autor: juniorwwa » sob wrz 30, 2006 21:34

sprawdz połączenie pomiędzy dezwiami a słupkiem od strony bezpieczników..


www.juniorwwa.fotosik.pl zapraszam

VR-ka zmieniła właściciela.....
pojawiło sie E46 by BMW no cóż życie...
wkrótce toledo 2.3V5 do zmodyfikowania:):)
http://www.forum.auto-moto.sklep.pl/profile.php?mode=register&refer_id=178] [img]http://e-numizmatyka.pl/phpBB2/img/41788.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13144
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

Post autor: Młoda » sob wrz 30, 2006 21:44

SaSIaT, Ja miałam problem tyle, ze z szyba od strony pasażera, też nie szła ani w góre ani w dół nie dało sie ani przeciskiem u kierowcy i u pasażera dac jej w dół, niby cos mi tam brzęczało, ale okazalo sie, że był to prąd, który dochodził do silniczka, a on własnie padł (silniczek) zobacz, czy przypadkiem cos jest z nim nie halo :bajer: bo też tak może być :? robilam to u mechanika i zaspiewał około stówe :bajer:


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

Awatar użytkownika
SaSIaT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob wrz 02, 2006 23:52
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Post autor: SaSIaT » sob wrz 30, 2006 21:52

ale silniczek mi działa bo można dać szybke na dół ale tylko u pasażera a u kierowcy ni .... a tak być nie możę :bajer:


Obrazek
Naprawa, przebudowy, usprawnienia samochodów VAG Śląsk/Świętochłowice (VW Golf, Vento, Audi 80,90) SWAP, modyfikacje silników(1.6TD, 1.8 mono, VR6) zawieszenia, elektryka, Car audio, dużo części i masz jakąś wizje swojego samochodu pisz na PW

Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13144
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

Post autor: Młoda » sob wrz 30, 2006 21:54

SaSIaT pisze:em jest taki że nie działa mi przycisk kierowcy opuszczające szybe pasażera
Hym a moze jakiś kabelek, który idzie od przycisków u kierowcy sie odczepiły lub zerwały albo cos?


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

Awatar użytkownika
macbu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 444
Rejestracja: pt lis 03, 2006 22:43
Lokalizacja: Oleśnica/Wrocław
Kontakt:

Post autor: macbu » wt lis 07, 2006 14:57

Jestem w 90% za tym ze krotys kabelek ci sie zerwal przy kostce co łaczy slupek z drzwiami mi sie zerwalo 4 i mialem podobny efekt teraz jest ok...


Macbu

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości