jak zabezpieczyc MK3????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
newswen
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 15:50
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

jak zabezpieczyc MK3????

Post autor: newswen » czw lut 03, 2005 10:40

Witam!! zna ktos moze jak dobrze i tanio zabezpieczyc golfika III przed kradzierza???
obecnie nie mam zadnego zabezpieczenia, alarmu itp, a jak wiadomo zlodzieje nie spia???
moze zna ktos jakies dobre proste domowe sposoby??????
POZDRAWIAM!!!!!!!



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » czw lut 03, 2005 10:55

Najlepiej to chyba pitbul terier w środku. A tak na poważnie to centralka chociaż za 400zł i zrobić odcięcie zapłonu porządny centralny, supergłośna syrena i czujniki ruchu, które po wyczuciu ruchu zaczną wyć lub szczekać jak pies. Można też jak wójek w toyocie suprze naboje gazowe, które po włamie wybuchną i zagazują gościa. Ale to już drogi gips.



Awatar użytkownika
Norbert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 23:10
Lokalizacja: Luboń
Kontakt:

Post autor: Norbert » czw lut 03, 2005 11:56

A co powiecie o takim tanim http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41316459 zabezpieczeniu. Czy może lepsze jest takie: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40258569



kondzio2001

Post autor: kondzio2001 » czw lut 03, 2005 12:20

Moim skromnym zdaniem najlepsze sa zabezpieczenia ktore sam sobie zalozysz np. rozcinasz przewod od pompy paliwa i w to miejsce ciagniesz sobie w jakies tobie tylko znane miejsce przelacznik ktory ja zalacza i juz zlodziejaszek ma maly problem( rozrusznik kreci kontrolki sa a pompa nie podaje paliwa i autko nie jedzie). Mozesz tak samo odciac jakis inny obwod pamietaj tylko, ze to sa przeszkadzajki dla gowniarzy bo jak ktos bedzie mial zamowienie na twoja bryke to jak nie odpali to ja odholuje(100% pewnosci nie ma przy zadnym zabezpieczeniu!!!) A co do tego drugiego cudu z allegro to te antynapady toraczej utrudniaja codzienne zycie wiem po swoim przykladzie a to ze ktos cie wysadzi na srodku skrzyzowania to raczej z bryki wartej 200tys zl bo co by nie ujmowac naszym Golfikom to ryzyko nie warte ceny dla zlodzieja :kac:



Awatar użytkownika
Norbert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 23:10
Lokalizacja: Luboń
Kontakt:

Post autor: Norbert » czw lut 03, 2005 12:31

Też mi sie wydaje ze to rozwiazanie drugie jest lepsze...
:pub:
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
newswen
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 15:50
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: newswen » czw lut 03, 2005 17:59

a nie wiecie przypadkiem ktoredy idzie przewod od pompy????
bo mysle sobie zrobic cos z tym kabelkiem, i zamontowac ten przelacznik, tylko najlepiej by bylo znalezc ten kabelek gdzies w srodku, zeby zlodziej sie nie spodziewal!!! jak ktos wie ktoredy idzie ten kabelek to prosze o podpowiedz!!!!



borbet
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 23:53
Lokalizacja: 100lica

Re: jak zabezpieczyc MK3????

Post autor: borbet » czw lut 03, 2005 23:20

newswen pisze:Witam!! zna ktos moze jak dobrze i tanio zabezpieczyc golfika III przed kradzierza???
obecnie nie mam zadnego zabezpieczenia, alarmu itp, a jak wiadomo zlodzieje nie spia???
moze zna ktos jakies dobre proste domowe sposoby??????
POZDRAWIAM!!!!!!!
Auto Casco :chytry:

PZDR


dYZIO (nick: borbet)
[color=green][i]A ja jeżdżę na gazie...[/i][/color]

Awatar użytkownika
newswen
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 15:50
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: newswen » pt lut 04, 2005 11:03

nie chodzi o ubezpieczenie, tylko o zabezpieczenie!!!!



borbet
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 23:53
Lokalizacja: 100lica

Post autor: borbet » pt lut 04, 2005 11:57

newswen pisze:nie chodzi o ubezpieczenie, tylko o zabezpieczenie!!!!
Nie ma "najlepszego" zabezpieczenia. Każde to tylko "utrudniacz" dla złodzieja. AC chociaż zwróci kasę (lub większość) jakby co.
Najlepiej (oprócz AC) mieć blokadę elektroniczną i mechaniczną. Tą pierwszą lepiej własnego pomysłu i roboty.

PZDR


dYZIO (nick: borbet)
[color=green][i]A ja jeżdżę na gazie...[/i][/color]

Awatar użytkownika
Taido
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 20:55
Lokalizacja: Wołów
Kontakt:

Re: jak zabezpieczyc MK3????

Post autor: Taido » pt lut 04, 2005 12:23

borbet pisze:
newswen pisze:Witam!! zna ktos moze jak dobrze i tanio zabezpieczyc golfika III przed kradzierza???
obecnie nie mam zadnego zabezpieczenia, alarmu itp, a jak wiadomo zlodzieje nie spia???
moze zna ktos jakies dobre proste domowe sposoby??????
POZDRAWIAM!!!!!!!
Auto Casco :chytry:

PZDR
jesli nie stać ciebie na Auto-Casco to możesz ubezpieczyć sobie autko od samej tylko kradzieży, ja tak zrobiłem i płacę 489 zł za rok. Kasę do zapłaty możesz rozbić nawet na 4 raty w ciagu roku wiec uważam że to nie jest duzo a i spokojniejszy jestem gdy moje autko stoi gdzieś na parkingu przy hiper i super markecie :grin:



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » pt lut 04, 2005 23:06

ale z tego co wiem to zeby mieć auto casco to trzeba mieć conajmniej 2 firmowe zabezpiueczenia z homologacją... :chytry:
a to kosztuje... :goof:


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » pt lut 04, 2005 23:07

dla mnie najbezpieczniejsze zabezpieczenie to garaz, autko sobie stoi cala zime i czeka na letnie szalenstwa, a ze garaz jest na terenie wojskowym to spie barrrdzoo spokojnie :bigok:

jednak wiem ze niekazdy moze sobie na to pozwolic :crazy:



borbet
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 23:53
Lokalizacja: 100lica

Post autor: borbet » pt lut 04, 2005 23:26

igor002 pisze:ale z tego co wiem to zeby mieć auto casco to trzeba mieć conajmniej 2 firmowe zabezpiueczenia z homologacją... :chytry:
a to kosztuje... :goof:
Zabezpieczenia muszą być 2 i niezależne. Wystarczy np. fabryczny immo + blokada skrzyni lub alarm.

PZDR


dYZIO (nick: borbet)
[color=green][i]A ja jeżdżę na gazie...[/i][/color]

borbet
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 23:53
Lokalizacja: 100lica

Post autor: borbet » pt lut 04, 2005 23:30

rafalvr6 pisze:dla mnie najbezpieczniejsze zabezpieczenie to garaz, autko sobie stoi cala zime i czeka na letnie szalenstwa, a ze garaz jest na terenie wojskowym to spie barrrdzoo spokojnie :bigok:

jednak wiem ze niekazdy moze sobie na to pozwolic :crazy:
Garaż jako zabezpieczenie to lekka pomyłka, bo przecież autem jeździ się np. do pracy/ szkoły/ na wczasy itd. itp. Garaż może i jest dobry jak się nie jeździ samochodem dlaej niż do kościoła. Poza tym z garażu i tak złodziej jak będzie chciał to ukradnie.

Plusem garażu są za to dobre warunki do przechowywania auta. Pod warunkiem dobrej wentylacji oczywiście.

PZDR


dYZIO (nick: borbet)
[color=green][i]A ja jeżdżę na gazie...[/i][/color]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 88 gości