Problem ze sprzęgłem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
olo95
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: sob sty 13, 2007 16:49
Lokalizacja: Guzów k/ Żyrardowa
Kontakt:

Problem ze sprzęgłem

Post autor: olo95 » ndz kwie 01, 2007 15:21

wymieniłem w piątek sprzęgło i było wszystko ok a w sobotę pedał wpadł mi całkiem w podłogę, odpowietrzałem je ale nic to nie dało powietrze cały czas ucieka z odpowietrznika a pedał jest cały czas w podłodze
Ostatnio zmieniony ndz kwie 01, 2007 22:39 przez olo95, łącznie zmieniany 1 raz.



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Re: Problem ze sprzęgłem

Post autor: RobertP » ndz kwie 01, 2007 23:09

olo95 pisze:wymieniłem w piątek sprzęgło i było wszystko ok a w sobotę pedał wpadł mi całkiem w podłogę, odpowietrzałem je ale nic to nie dało powietrze cały czas ucieka z odpowietrznika a pedał jest cały czas w podłodze
jak cały czas masz powietrze, to masz najprawdopodobniej do wymiany uszczeleczki
albo w pompce albo w wysprzęgliku, roboty samemu przy tym na 3-4h kup od razu
zestawik do pompki i wysprzęglika, sprawdź jakiej firmy masz wysprzęglik i ta pompkę
być może jest to firmy ATE, bo o to mogą zapytać w sklepie, razem oba zestawy naprawcze
kosztują około 50zł, jak odkręcisz pompke i będziesz ją demontował to przewód ze zbiorniczka z płynem hamulcowym unieś lekko ku górze i zatkaj czymś co będziesz mógł wyjąć i co
pozwoli przytkać rurkęe aby płyn nie uciekł i nie zapowietrzył jeszcze hamulców


remontuję, buduję łodzie, kajaki, canoe i jachty np. Mazurek650 -proszę pytać :)

Sharan - AFN

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości