Obudowa pompy paliwa

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Slavko91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 08:05

Obudowa pompy paliwa

Post autor: Slavko91 » pn lis 16, 2015 12:16

Witam, jestem na etapie przekładki (od 2 miesięcy :D ) 1.8PL z Toledo do Vento 1.8AAM i natrafiłem na kolejny problem - pompa ciśnieniowa z toledo, a raczej jej obudowa jest uszkodzona przez co są wycieki - pytanie czy będzie pasowała obudowa od innych silników, czy średnica otworu na pompe będzie inna i czy muszę szukać typowo z PL?

Druga sprawa to pompa w baku - czy może zostać ta z AAM, czy trzeba zmieniać?

Jeżeli było już takie pytanie to przepraszam, nie potrafiłem sobie poradzić z szukaniem chociaż siedzę od 8 i wertuje forum...

PozdraVWiam i z góry dzięki za pomoc ! :pub:



Awatar użytkownika
Dawidtuning
I <3 MY MK2
I <3 MY MK2
Posty: 124
Rejestracja: czw mar 25, 2010 21:02
Lokalizacja: Łaziska Górne

Obudowa pompy paliwa

Post autor: Dawidtuning » pn lis 16, 2015 19:46

Również miałem taki problem, ale do ke-jetronica jest pompa 6 bar i jest większa niż 3 bar jak we wtrysku elektronicznym, bardzo możliwe że obudowa pompy z silnika 1.8 8V na wtrysku mechanicznym podpasuje :)


MY VR6
Obrazek

Awatar użytkownika
Slavko91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 08:05

Obudowa pompy paliwa

Post autor: Slavko91 » pn lis 16, 2015 20:37

Dawidtuning, wielkie dzięki! Mimo wszystko i tak nic nie mogę znaleźć w okolicy, pomyślę jeszcze nad zmiana wtrysku, mam w sumie całego ABFa na części, tylko czy się nada jest pytanie :)



Awatar użytkownika
Dawidtuning
I <3 MY MK2
I <3 MY MK2
Posty: 124
Rejestracja: czw mar 25, 2010 21:02
Lokalizacja: Łaziska Górne

Obudowa pompy paliwa

Post autor: Dawidtuning » pn lis 16, 2015 21:32

Mnie juz wykończył ten wtrysk mechaniczny, wkur**** sie i zapadła decyzja o swapie na VR :-D teraz mam święty spokój z tym k-jetem :P


MY VR6
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości