Problem z gaźnikiem pierburg

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

klarok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 05, 2015 22:47

Problem z gaźnikiem pierburg

Post autor: klarok » wt sty 12, 2016 12:44

Siema wszystkim . Mam problem z gaźnikiem w mojej jettcie 1,6 pn od kiedy ja mam a krótko mam problemy z odpalaniem. Na benzynie zawsze odpalała bez problemu ale nie trzymala obrotów i chodziła troche jakby nie na wszystkich garach. Musialem trzymac wcisniety pedal przez kilka min az samkchod pochodzi i sie rozgrzeje wtedy szlo jakos pojechac. Na gazie nawet nie moge pomarzyc zeby odpalic na zimnym dziala jedybie na cieplym silniku jak postoi z godzinke musze juz na benzynie. Wczoraj chcąc odpalic samochod nie chcial zalapac wcale myslalem ze nie ma benzyny ale dolalem i bylo to samo. W koncu wpadlem na pomysl ze sciagne filtr powietrza tam od góry jest taka klapka ktora jest caly czas otwarta gdy poprosilem wujka zeby przytrzymal ta klapke przymknieta poszedlem do samochodu i odpalil na dotyk . Wyjąłem to cholerstwo co tym steruje to chyba nastawnik przepustnicy czy jakos tak zauwazylem ze po wlaczeniu zaplonu to dziala ale z malutka sila ze nie ruszy tej klapki w gazniku w jak podpialem na krótko do akumulatora dzialalo znacznie mocniej. Chcialbym doprowadzic gaznik i odpalanie samochodu do jak najlepszego stanu i chetnie jak najmniejszym kosztem przy swoim wkladzie. Przepraszam za chaotycznosc ale mam nadzieje ze mnie zrozumiecie. Pozdrawiam :okej:



Awatar użytkownika
itfocus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sie 05, 2015 10:43
Lokalizacja: Słupca

Problem z gaźnikiem pierburg

Post autor: itfocus » wt sty 12, 2016 17:46

Czyli masz tam Pierburga 2EE, tak?


Golf II 1.6RF '89 - CL z dodatkami - Wanna be GTI :D

klarok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 05, 2015 22:47

Problem z gaźnikiem pierburg

Post autor: klarok » wt sty 12, 2016 19:18

Tak to pierburg 2ee



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości