Brak mocy 1.6 ARM Passat przepływka?

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

rogra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: sob lis 06, 2004 00:15
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Kontakt:

Brak mocy 1.6 ARM Passat przepływka?

Post autor: rogra » ndz paź 09, 2016 12:57

Od niedawna posiadam Passata b5 1.6 ARM i zauwazyłem w nim że jak sie rozzgrzeje to strasznie brak mu mocy,podłączyłem kompa nie ma żadnych błędów,po odpieciu przepływki jedzie zdecydowanie lepiej ale to nie jest jeszcze to,przejechałęm sie innym passatem z tym samym silnikiem i od razu widac różnice że 1.6 powinnen jakos sie w miare zbierac, jak sprawdzic przepływkiem VCDS ?czy cos jeszcze moze miec wpływ na break mocy chcociavy sonda lambda



rogra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: sob lis 06, 2004 00:15
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Kontakt:

Re: Brak mocy 1.6 ARM Passat przepływka?

Post autor: rogra » ndz paź 09, 2016 18:57

rogra pisze:Od niedawna posiadam Passata b5 1.6 ARM i zauwazyłem w nim że jak sie rozzgrzeje to strasznie brak mu mocy,podłączyłem kompa nie ma żadnych błędów,po odpieciu przepływki jedzie zdecydowanie lepiej ale to nie jest jeszcze to,przejechałęm sie innym passatem z tym samym silnikiem i od razu widac różnice że 1.6 powinnen jakos sie w miare zbierac, jak sprawdzic przepływkiem VCDS ?czy cos jeszcze moze miec wpływ na break mocy chcociavy sonda lambda

ZAŁAŃCZAM FOTO POMIARU CZY JEST OK?

https://zapodaj.net/8dc9accbfd3be.png.html



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości