Polo 6n2 check engine + epc , problem z komputerem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Steryd126
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: pn lis 21, 2005 21:01
Lokalizacja: Petrykozy, Pabianice
Kontakt:

Polo 6n2 check engine + epc , problem z komputerem

Post autor: Steryd126 » sob mar 04, 2017 19:27

Witam, mam mały problem w polo 6n2 1.4 benzyna 60KM , otóż od ponad miesiąca pali się CHECK ENGINE (zawsze ) plus EPC (czasem pali , czasem znika) . Oczywiście podpianłem pod komputer, nie pamiętam kodu błędu ale to był "Błąd sterownika silnika" . Ogólnie zupełnie nic się nie dzieje ,tzn autko pali od strzała, chodzi równo ,wogóle nie czuć różnicy w jeździe . Dziś wyjąłem komputer, przeczyśiłem styki podłączyłem ponownie i po kilku km problem wrócił . Moje pytanie, czy czeka mnie wymiana komputera , czy wogóle jest sens coś z tym robić skoro nie ma żadnego widocznego lub słyszalnego mankamentu? pozdrawiam



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8833
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Polo 6n2 check engine + epc , problem z komputerem

Post autor: marcin7x5 » ndz mar 05, 2017 15:20

Sprawdź wiązkę elektryczną od tego sterownika a w szczególności odcinek pomiędzy sterownikiem a przepustnicą.



Steryd126
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: pn lis 21, 2005 21:01
Lokalizacja: Petrykozy, Pabianice
Kontakt:

Polo 6n2 check engine + epc , problem z komputerem

Post autor: Steryd126 » śr maja 17, 2017 20:56

Temat rozwiązany, z dnia na dzień było coraz gorzej, auto paliło co któryś raz, kupiłem drugi komputer , mechanior go przekodował i wszystko wróciło do normy, nic się nie pali, odpala za każdym razem . Temat uważam za zakończony



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Passat, Polo, Jetta etc.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości