Problemy z oświtleniem lewy tył, bagażnik i kabina

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

chemiorro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 29, 2011 15:11

Problemy z oświtleniem lewy tył, bagażnik i kabina

Post autor: chemiorro » pn lut 25, 2019 09:36

Cześć wszystkim,

w trasie padło oświetlenie tylne - lewe pozycyjne. Po jakimś czasie padło i lewe i prawe pozycyjne. Chcąc to naprawić na pozamieniałem żarówki miejscami i teraz działa tylko pozycyjne prawe. Oświetlenie tablicy działa, kierunkowskazy działają z obu stron a wsteczne tylko z prawej.

Podczas tej zamiany miejscami żarówek padło oświetlenie wewnątrz kabiny i włączyła się kontrolka bagażnika. Przednie świała działają bez zarzutu. Wszystkie bezpieczniki w kabinie są całe.

Co to wszystko może oznaczać? Czy mam wynienić wszystkie żarówki na nowe? Samochód to Golf IV 1.4 16V z 2001. Będę widzięczny za porady. Czytałem inne tematy ale nie było zespołu wszystkich opisywanych objawów.

Pozdrawiam!



Robert...77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw lip 12, 2018 14:39
Lokalizacja: Małopolska
Auto: Golf mk2 1.3 -będzie 1.9 TDI ASZ,Golf mk6 2.0 TDI,Jetta mk1 1.6 FR,Golf 2 1.8 syncro
Kontakt:

Re: Problemy z oświtleniem lewy tył, bagażnik i kabina

Post autor: Robert...77 » pn lut 25, 2019 10:01

chemiorro pisze:
pn lut 25, 2019 09:36
Cześć wszystkim,

w trasie padło oświetlenie tylne - lewe pozycyjne. Po jakimś czasie padło i lewe i prawe pozycyjne. Chcąc to naprawić na pozamieniałem żarówki miejscami i teraz działa tylko pozycyjne prawe. Oświetlenie tablicy działa, kierunkowskazy działają z obu stron a wsteczne tylko z prawej.

Podczas tej zamiany miejscami żarówek padło oświetlenie wewnątrz kabiny i włączyła się kontrolka bagażnika. Przednie świała działają bez zarzutu. Wszystkie bezpieczniki w kabinie są całe.

Co to wszystko może oznaczać? Czy mam wynienić wszystkie żarówki na nowe? Samochód to Golf IV 1.4 16V z 2001. Będę widzięczny za porady. Czytałem inne tematy ale nie było zespołu wszystkich opisywanych objawów.

Pozdrawiam!


:okej: I NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI :okej:

chemiorro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 29, 2011 15:11

Re: Problemy z oświtleniem lewy tył, bagażnik i kabina

Post autor: chemiorro » pn lut 25, 2019 22:52

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym cytowaniem ale dodam do opisu, że dodatkowo dzisiaj rano miałem problem z odpaleniem auta...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości