Zablokowane drzwi prawe tylne

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

LukaszZ01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 27, 2020 17:53

Zablokowane drzwi prawe tylne

Post autor: LukaszZ01 » ndz lis 29, 2020 19:10

Witam, drzwi są całkowicie zacięte. Nie da się ich otworzyć z obu stron. Wcześniej mając taki problem wystarczyło puknąć pod klamką i się otwierały. Zdjąłem również linkę z klamki zewnętrznej, ale to nie pomogło. Rozebrałem całkowicie drzwi od środka, ale nic mi to nie dało. Może ma ktoś jakiś pomysł jak je otworzyć, żeby wymienić uszkodzony zamek?



Typically
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz gru 20, 2020 15:25
Lokalizacja: Niepołomice
Auto: Golf MK4 2003 5d HB 130 -> 176 :)
Silnik: ASZ

Re: Zablokowane drzwi prawe tylne

Post autor: Typically » ndz gru 20, 2020 21:12

Nie wiem czy nie za późno ale sam dopiero co się uporałem z dokładnie tym samym - prawy tył zamknięty i nie podnosiło bolca, klamka podnosiła ale nie otwierało bo, po puszczeniu klamki bolec z powrotem w dół. Otóż po otwarciu zamków z centralnego szyba w dół, klikałem zamkami otworz/zamknij (u mnie moja żona to robiła bo pilota nie mam) i jednocześnie uderzylem parę razy w drzwi na wysokości zamka. Wyskoczył jednak zamek się blokuje nadal więc wymiana była obowiązkowa. Przeszukalem pół internetu i pytałem kilku majstrów - można albo w mój sposób A jeśli nie zadziała to niestety trzeba drzeć tapicere od środka (plastiki ze słupków i progu też). Podobnoż ten typ tak ma, w vw zamki są bardzo słabe.


Golf MK4 2003 1.9 ASZ 130 -> 176 :bajer:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości