[Mk2] Odłączenie tyłu od hamowania.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

user333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 19, 2019 18:43

[Mk2] Odłączenie tyłu od hamowania.

Post autor: user333 » wt lis 19, 2019 19:15

Witam, posiadam golfa 2 85r. 1.6D mam pytanie odnośnie układu hamulcowego czy jest możliwość odłączenia w jakiś sposób tyłu od hamowania? najlepiej aby nie trzeba było go odpowietrzać, ale jeśli będzie trzeba to też proszę o instrukcje. Niestety na internecie nic nie mogłem znaleźć na ten temat a zależy mi aby zostało to zrobione. Z góry dzięki!



Tygrysq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn paź 19, 2015 15:24
Lokalizacja: Bytów
Auto: Golf mk4
Silnik: ALH
Kontakt:

Re: [Mk2] Odłączenie tyłu od hamowania.

Post autor: Tygrysq » wt lis 19, 2019 20:02

Dobrze rozumiem że chcesz pozbyć się hamulców z tyłu? Piłeś coś? Pierwszy post i takie bzdury pisać?
Po pierwsze ktoś kto używał muzgu zaprojektował układ tak by wszystkie koła hamowały z określoną siłą (golf 2 ma korektor siły hamowania na belce) Po drugie kto przegląd podbije już nie wspomnę o bezpieczeństwie...🙈
Ban i mam nadzieję że post zostanie usunięty



user333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 19, 2019 18:43

Re: [Mk2] Odłączenie tyłu od hamowania.

Post autor: user333 » wt lis 19, 2019 21:00

Hah dobre, mógłby to być i setny post a i tak bym się o to zapytał, o przegląd się nie muszę martwić ;) nawet jeśli by działały te hamulce na tył to z tego co wiem są bardzo słabe a i tak nie czuje różnicy, autko waży 900kg ma sprawne hamulce na przód więc na spokojnie daje radę, poza tym potrzebuje to zrobić żeby dojechać do mechanika bez zapowietrzonego układu, zapytałem się grzecznie czy da się takie coś zrobić a nie o opinie, po drugie u mnie nie ma korektora hamowania bo mam starą wersje dodatkowo piszemy "mózg" a nie "muzg" :D



Tygrysq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn paź 19, 2015 15:24
Lokalizacja: Bytów
Auto: Golf mk4
Silnik: ALH
Kontakt:

Re: [Mk2] Odłączenie tyłu od hamowania.

Post autor: Tygrysq » wt lis 19, 2019 21:48

Nie cwaniakuj...
Jak piszesz na forum to nie do kolegi który czyta Ci w myślach a później resztę sobie dopowie.
Wkręć w pompę zaślepki zamiast tylnych przewodów. Trzeba będzie odpowietrzyć tył ale przecież auto idzie do mechanika to już chyba tyle da radę zrobić jak odpowietrzanie. Golf 2 to nie prom kosmiczny tam wielkiej filozofii z tym nie ma.



user333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 19, 2019 18:43

Re: [Mk2] Odłączenie tyłu od hamowania.

Post autor: user333 » wt lis 19, 2019 22:02

Dzięki za odpowiedź.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk2 (1983 - 1992)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości