[mk3,vento] zderzak przód US

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Mack.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 796
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mack. » wt lip 07, 2009 19:39

KRZYWy pisze:mówisz o wersji US, nie wiem czy dobrze zrozumiałem, bo w wersji EUR jest różnica, golf ma sześć a vento cztery? A w US mówisz ze wszystkie miały sześć?
jakbym napisał VENTO to wiadomo że piszę o VENTO. napisałem JETTA więc miałem na myśli ... wiesz co :P w US wszystkie miały sześć :kufel:
to od czego kratki pasują :chytry:
tylko us spec



Awatar użytkownika
Radi mk3
nisko latam
nisko latam
Posty: 185
Rejestracja: pn sie 27, 2007 10:51
Lokalizacja: GKA
Kontakt:

Post autor: Radi mk3 » wt lip 07, 2009 21:53

Wszystkie napewno nie miały bo widziałem na własne oczy us na 4 żeberka a wątpie żeby komus chciało się to rzeżbić



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » śr lip 08, 2009 08:34

Radi mk3, a może ktoś wstawił obrysówki do zderzaka eu?? pomyślałeś o tym?? nawet na tym forum były takie patenty


Obrazek

Awatar użytkownika
Radi mk3
nisko latam
nisko latam
Posty: 185
Rejestracja: pn sie 27, 2007 10:51
Lokalizacja: GKA
Kontakt:

Post autor: Radi mk3 » śr lip 08, 2009 11:17

..:VoyteQ:.. pisze:Radi mk3, a może ktoś wstawił obrysówki do zderzaka eu?? pomyślałeś o tym?? nawet na tym forum były takie patenty
Przerabiałem już temat zderzaka US i bardzo dobrze znam jego budowe, jakbym nie widział tego na własne oczy to nie wciskał bym tu kitu to napewno był zderzak US i miał 4 zebra



Awatar użytkownika
PaKa
-
-
Posty: 123
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 00:42
Lokalizacja: 3CITY

Post autor: PaKa » ndz lip 12, 2009 12:26

Radi mk3, miałem w swojej mk3 zderzak z vento US i to na bank był zdeś z niej bo była bez wypadkowa jak ją brałem na graty i miał 6 żeberek.



Awatar użytkownika
mlody87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:42
Lokalizacja: Lublin
Auto: MK3 USA Turbo i MK4 GTD
Silnik: auq+
Kontakt:

Post autor: mlody87 » ndz lip 12, 2009 15:02

..:VoyteQ:.. pisze:Radi mk3, a może ktoś wstawił obrysówki do zderzaka eu?? pomyślałeś o tym?? nawet na tym forum były takie patenty
sam taki patent przerabiam tylko na zderzaku na 6-zeberek, ale tez widziałem jak ludzie wkładają obrysy w zderzak od Vento EU (4-zebra) bo jest bardzo podobny jak ten US tylko ma miejsce na tablice rejstracyjną.

Z tego co ja wiem a tez sporo nad tym siedze to Jetta US i Golf US mają 6-zeberek.
Z kratkami niewiem jak jest w wersji US czy pasują, warto dodac ze kierunkowskazy w zderzakach US sa inne i głębiej osadzone.
Ostatnio zmieniony ndz lip 12, 2009 15:03 przez mlody87, łącznie zmieniany 1 raz.


VW forever..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości