[Mk3]Wymiana reflektorów przednich H1+H1

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Paul Anders
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt sie 11, 2009 18:33
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

[Mk3]Wymiana reflektorów przednich H1+H1

Post autor: Paul Anders » wt sie 11, 2009 19:07

Witam wszystkich :bajer:

Posiadam swojego Golfa już 2 lata. Na początku musiałem w nim wymienić przednie lampy bo miały słabe odbłyśniki, a ponadto jeden miał zepsute mocowanie. Były to lamy na żarówkę h4. Kupiłem lampy firmy djauto. Świecą bardzo dobrze, ale parują i strasznie mnie to wkurza, poza tym śrubki mocujące tą klamrę co dociska żarówkę musiałem już wymieniać i kleić klejem do śrub . Od dłuższego czasu myślę nad zmianą, ale chciałbym się Was poradzić jaki zamiennik wybrać, a może warto troche więcej dołożyć i kupić cleary hella ala mk4?

Pozdrawiam:)



Awatar użytkownika
Rafal1920
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: sob cze 13, 2009 22:34
Lokalizacja: KBR
Kontakt:

Post autor: Rafal1920 » wt sie 11, 2009 20:28

ja maialem tez takie problemy przy zamiennikach i zmienilem na hella h4 zakupione od uzytkowania forum i problem znikl. jednak co oryginal to oryginal:)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=508945

Awatar użytkownika
Paul Anders
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt sie 11, 2009 18:33
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Post autor: Paul Anders » wt sie 11, 2009 20:38

no racja, ale na pewno są tez dobre zamienniki oglądałem parę golfów na parkingach i nie parowały.:) Byłe w salonie VW sie spytać o cenę to mi koleś zaśpiewał ponad 7 stów za jedną lampę :crazy: mój kumple co robi w sklepie powiedział, że może mi taką załatwić za ponad 3 stówki



Awatar użytkownika
sHpAaKu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 667
Rejestracja: wt lis 14, 2006 14:27
Lokalizacja: TOS

Post autor: sHpAaKu » wt sie 11, 2009 23:54

Niestety zamienniki są bardzo słabe - świecą dobrze przez miesiąc lub dwa a potem jest coraz gorzej. parowanie dotyczy nie tylko zamienników ale i lamp "tuningowych". djauto, tyc i depo są nic nie warte, szukaj może znajdziesz używki Hella, Valeo lub Saturnus


Obrazek 171KM / 380Nm

Obrazek

Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » śr sie 12, 2009 06:39

sHpAaKu pisze:djauto, tyc i depo są nic nie warte
Pamiętajmy jednak, że zawsze są wyjątki. Ja mam projektory TYC I spełniają w 100% moje oczekiwania. Miałem jednak też H1/H1 DJAuto i tu porażka na całej linii.

Również polecam poszukanie używanych oryginałów lub zastanowienie się nad tunningowymi lampami. Cenę salonową, którą podałeś to przemilczę. Pamiętam jak kiedyś sprawdzałem, ile kosztują Projektory Hella w IC, to o mało zawału nie dostałem...1620 zł za komplet...



Awatar użytkownika
Paul Anders
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt sie 11, 2009 18:33
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Post autor: Paul Anders » śr sie 12, 2009 21:55

Chyba zdecyduję się na lampy hella ala mk4 kosztują tyle samo co nowe oryginały mk3 ale odmłodzą trochę mojego klekota:)



Awatar użytkownika
ociu
...
...
Posty: 2047
Rejestracja: sob maja 02, 2009 11:00
Lokalizacja: DOL\SBL
Kontakt:

Post autor: ociu » śr sie 12, 2009 23:34

Miałem w ex golfie ori hellki a'la mk4 i świeciły super...jeżeli chcesz dobre lamy tuningowe to hella,lub in.pro i w ostatecznści FK..niegdy w życiu sonar czy jekieś yuawany czy jakoś tak...


VENTO RIP :-(
CABRIO zaczynamy od nowa :-)

Awatar użytkownika
koledziak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: sob mar 15, 2008 21:51
Lokalizacja: Bartoszyce

Post autor: koledziak » pt sie 14, 2009 19:41

Ja miałem h4 DEPO i ostatnio kupiłem za 80zł 2 lampy h1+h1 używane miały popękane zaczepy odbłyśników ale poprzekładałem je ze starych lamp i teraz to niebo a ziemia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości