Oświetlenie - żarówki mijania - Philips, Bosch

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » czw lut 25, 2010 22:13

Krzyssiek, skoro normalne i standardowe, to raczej tak - wielu użytkowników żarówek o zwiększonej jasności, czy też barwionych skarży się na krótką żywotność



Awatar użytkownika
fachowiec26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt mar 10, 2009 00:53
Lokalizacja: VWalce, Oberschlesien

Post autor: fachowiec26 » czw lut 25, 2010 23:41

[ Dodano: 25 Lut 2010 22:42 ]
Krzyssiek pisze:zwykłą czy może jakąś ktora emituje białe swiatlo...
zykla
a ich barwa światła jest żółta tak jak większości zarowek?
wydaje mi sie ze poczatkowo blue vision swiecily troche jasniej ale teraz gdy mi sie 1 spalila a do 2 reflektora wsadzilem zwykla zarowke niewidac zadnej roznicy, ani pod czas jazdy, ani patrzac na auto
Ostatnio zmieniony czw lut 25, 2010 23:43 przez fachowiec26, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Post autor: marcinek84 » sob lut 27, 2010 21:16

ja u siebie maiłem Philips Blue Vision i byłem zadowolony bo 1 spaliła się po roku może więcej jazdy (około 50-60 tys. km) świeciły bardzo ładnie jeszcze bez przekaźników, potem były OSRAM COOL BLUE światło porównywalne do Philips cena na plus OSRAM. Ale Osram 1szt spaliła się po 30tys i teraz mam PHILIPS po jednej a OSRAM po drugiej stronie i różnicy dużej nie widać ale dał bym plus na PHILIPS które świeciły dłużej już


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Cineek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: sob paź 20, 2007 19:46
Lokalizacja: VWielkopolska

Post autor: Cineek » sob mar 06, 2010 21:31

Ja również miałem Philips Blue Vision, spaliły sie po roku,efekt bardzo ładny, lekko niebieskawy, ale po roku już nie były niebieskie tylko trochę już żółtawe. Następne kupiłem żarówki Philips Vision Plus, które świeciły ładnym białym światłem, i ogólnie miały poprawić zasięg światła, ale padły mi po pół roku. Półtora roku mam żaróweczki Osram Nightbreaker, z których jestem bardzo zadowolony, mają bardzo ładne białe światło, świecą też bardzo daleko i są o wiele tańsze od Philipsa, zakupilem od razu na allegro.pl jeszcze jeden komplet ale Osram Cool Blue, które leżą w zapasie :) oczywiście je też sprawdziłem, one posiadają w porównaniu do Nightbreaker'ów lekką niebieską poświatę, ale nie jest tak niebieska jak w modelu Philips Blue Vision :)



Awatar użytkownika
Krzyssiek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1690
Rejestracja: wt paź 13, 2009 18:47
Lokalizacja: KBR
Kontakt:

Post autor: Krzyssiek » sob mar 06, 2010 21:41

11marcin12 pisze:Osram Nightbreaker
zrobisz ich zdjecie w dzien i w nocy ?

PROSZE :D


MóJ GoLFiK


ZAPRASZAM NA ZAKUPY : http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=20870632" onclick="window.open(this.href);return false;

aerox6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pt lis 06, 2009 22:22
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post autor: aerox6 » wt mar 09, 2010 20:47

Witam nie bede zakładał nowego tematu a chciałbym się dowiedzieć jakie są najlepsze żarówki do golfa 4 dostępne na rynku żeby dobrze świeciły , miały w miare długą żywotność nie za dużej mocy aby nie topiły lampy?/ chodzi mi o światła mijania i drogowe już żeby zrobić wszystko na git i zajebiście świeciły głównie mijania, dużo z was pisze o philipsach blue vision czy warto ?? jakieś foty i porównania żarówek?// na xenon mnie nie stać jesczze i szukam narazie żarowek < pzodrO



Awatar użytkownika
BartekGib
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 947
Rejestracja: śr maja 27, 2009 00:39
Lokalizacja: NIL/WB
Kontakt:

Post autor: BartekGib » wt mar 09, 2010 21:07

aerox6 pisze:Witam nie bede zakładał nowego tematu a chciałbym się dowiedzieć jakie są najlepsze żarówki do golfa 4 dostępne na rynku żeby dobrze świeciły , miały w miare długą żywotność nie za dużej mocy aby nie topiły lampy?/ chodzi mi o światła mijania i drogowe już żeby zrobić wszystko na git i zajebiście świeciły głównie mijania, dużo z was pisze o philipsach blue vision czy warto ?? jakieś foty i porównania żarówek?// na xenon mnie nie stać jesczze i szukam narazie żarowek < pzodrO
Kolego - cały ten temat jest dla Ciebie do przeczytania ......


64 [i]KM[/i]
124 [i]Nm[/i]
[b]Nie wstydzę się tych wyników 8)[/b] ! ! Nowe Photo's - Poniżej ! !
[url=http://www.polskajazda.pl/Samochody/Volkswagen/Golf/68446][img]http://img228.imageshack.us/img228/2356/wstaw.jpg[/img][/url]

lukjach
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 27, 2009 16:58
Lokalizacja: Toruń

Post autor: lukjach » wt maja 11, 2010 12:32

Jakiej marki byly fabryczne H7 w mk4?



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » wt maja 11, 2010 16:18

lukjach, aso vw sprzedaje żarówki H7 osrama, więc śmiem przypuszczać, że właśnie takie są "ori" :) ale to tak na prawde mało ważne, bo każde firmowe żarówki (np. philips) będą świecić tak samo dobrze



lukjach
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 27, 2009 16:58
Lokalizacja: Toruń

Post autor: lukjach » wt maja 11, 2010 17:25

Spoko bylem ciekawy bo na wyjetej przepalonej ori nie mam zadnego loga, marki nic;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości