[mk4] przednie swiatła do mk4

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

Post autor: Castillo » czw sty 21, 2010 17:37

No nic odpuściłem sobie diody i w końcu kupiłemtakie mam tylko nadzieje że nie będą parować :) , ringów nie chciałem bo mi się nie podobają w ogóle



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » czw sty 21, 2010 19:25

castillo20, bez wątpienia najładniejsze lampy do mk4, ale niestety fk to z tego co mi wiadomo ten sam syf co depo (jak to niektórzy mówią, to po prostu lepszy sort), więc nie chce Cię straszyć, ale nie oczekuj ani świetnego świecenia, ani nie parowania.

Ale moje zaraz po założeniu też minimalnie parowały, więc się nie przejmuj ;)



Awatar użytkownika
XenO
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: czw mar 03, 2005 19:39
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: XenO » czw sty 21, 2010 19:35

najlepszy możliwy wybór do mk4


Mk4 GTI 1.8 T
Mój VW -- viewtopic.php?f=160&t=221264
Moje aukcje - zobacz warto !!!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1959642" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Tamj/" onclick="window.open(this.href);return false;

krecha_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt sty 22, 2010 14:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: krecha_ » sob sty 23, 2010 00:52

castillo20 pisze:No nic odpuściłem sobie diody i w końcu kupiłemtakie mam tylko nadzieje że nie będą parować :) , ringów nie chciałem bo mi się nie podobają w ogóle
Jak zamontujesz podziel się wrażeniami z jakości wykonania i świecenia, a najlepiej wrzuć jakąś fotkę po montażu jak świecą te lampy- najlepiej widok na ścianę. Na zdjęciu wyglądaja świetnie i co najważniejsze nie ma tego odpustowego ringu :jezor: Pozdro :pub:



Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

Post autor: Castillo » ndz sty 24, 2010 21:57

Odebrałem wczoraj lampki i wieczorem założyłem. Moje pierwsze wrażenia są następujące: jak na razie lampy parowały tylko przez pierwszy dzień, dzisiaj cały dzień jeździłem i nie było problemu nawet na długich dystansach ( nie wiadomo jak będzie w deszczowy dzień ). Wizualnie 10 /10 mega wypas wszyscy znajomi mówią, że są super + kupiłem w carrefour żarówki mega white made in China :) i efekt jest jakbym miał xenony, naprawdę super wyglądają. Jakość wykonania jest przyzwoita szklane klosze, jest gdzie nie gdzie sylikon na łączeniach klosza żeby zabezpieczyć przed parowaniem, dobry dostęp do żarówek i ogólnie pozytywne wrażenie. Silniczki regulacji wysokości świateł należy przerzucić ze starych lamp (5 minut roboty). No i na końcu widoczność jest tak jak mówili inni, trochę gorsza widoczność niż na oryginalnych lampach, ale może też to sprawka zenonów mega white jakby tam Osram nightbreaker wsadzić pewnie będzie lepiej, ogólnie da się jeździć. Zdjęcia dam jak będe miał okazję zrobić
Ostatnio zmieniony ndz sty 24, 2010 22:02 przez Castillo, łącznie zmieniany 1 raz.



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » ndz sty 24, 2010 22:38

castillo20, możesz zarzucić w tym temacie jakieś fotki - ocenimy ;)

ale widoczność nawet na niezłych żarówkach będziesz miał gorszą (chyba że stare lampy były w bardzo złym stanie) - nie dość że soczewka (która z racji swojego działania niejako usuwa częśc światła które miałoby wylądować ponad linią odcięcia oświetlając delikatnie np. znaki), to jeszcze żarówka o ile isę nie myle h1, która jest nieco mniej doskonała niż h7. Do tego raczej średnia jakość wykonania ;)



Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

Post autor: Castillo » ndz sty 24, 2010 22:51

Żarówki w tych lampach to H7 w soczewce, H7 długie . Zdjęcia dam ale dopiero jak będę miał dostęp do aparatu bo z Iphone 3g słabe wychodzą :). Poza tym potwierdzam na pewno będzie gorsza widoczność nawet z lepszymi żarówkami, ale jeździć da się spokojnie



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » ndz sty 24, 2010 23:22

castillo20, wybacz pomyłke.

czekamy na fotki ;)



Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

Post autor: Castillo » pt sty 29, 2010 18:11

Auto jest brudne a zdjęcia robione z Iphona bo aparatu się nie doczekałem więc słaba jakość. Aha i nie patrzcie na mój zderzak r32 bo sam montowałem i krzywo siedzi, a jest za zimno żeby się z nim bawić a trzeba uchwyty pokleić itp.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn gru 27, 2010 18:52 przez Castillo, łącznie zmieniany 5 razy.



Awatar użytkownika
conrado100
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 15:17
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

przednie swiatła do mk4

Post autor: conrado100 » pn gru 27, 2010 12:29

witam co sadzicie o tych światełkach?? http://moto.allegro.pl/lampy-fk-vw-golf ... 08768.html" onclick="window.open(this.href);return false;

lub http://moto.allegro.pl/vw-golf-iv-4-lam ... 73904.html" onclick="window.open(this.href);return false;

lubhttp://moto.allegro.pl/lampy-fk-vw-golf-iv-98-04-r32-gt-gti-halogen-black-i1384989634.html" onclick="window.open(this.href);return false;

które z tych 3 były by najlepszym rozwiązaniem jeżdżę obecnie na takich jak podałem 2 link ale wnerwiają mnie ringii ;/ to bmw czy golf nie :grin: a na ori xenon troszku dużo dać to 1,5 kafla??? co sadzicie ??....



Awatar użytkownika
Castillo
Beatmeister
Beatmeister
Posty: 343
Rejestracja: pt sty 30, 2009 15:19
Lokalizacja: Gryfów Śląski

przednie swiatła do mk4

Post autor: Castillo » pn gru 27, 2010 18:32

Ale żeś narobił, moje nietrafione mody sorzed roku powyżej się ukazały :)Trzecie i drugie lampki to te same co na zdjęciach na moim aucie powyżej, tylko że z drugiego linku mają ringi dodatkowo. Ogólnie fajnie wyglądają, świecą trochę gorzej niż ori, ale jak żarówki dobre wsadzisz to będzie ok, a co do parowania to czasem jednak zdarzy im się zaparować, 3 link się nie wyświetla ale doszedłem do niego i tak http://moto.allegro.pl/show_item.php?it ... 34#gallery" onclick="window.open(this.href);return false; . Zresztą link 2 i 3 to soczewkowe, a link 1 to zwykłe, a było już wałkowane milion razy, że soczewkowe bez xenonów gorzej świecą, ale lepiej wyglądają, pomyśl na czym bardziej ci zależy wygląd czy komfort i czy będziesz ładował xenony na ryzyko bo legalne to one nie będą



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

przednie swiatła do mk4

Post autor: Shmatan » pn gru 27, 2010 19:55

Oddaj odbłyśniki ori do regeneracji, wymień szkła i pomaluj na czarno - te fk bez soczewki na pewno gorzej będą świecić, a cała reszta z soczewką nie ma sensu bez ksenona (którego naturalnie w te soczewki mam nadzieje że nie założysz)



Awatar użytkownika
conrado100
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 15:17
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

przednie swiatła do mk4

Post autor: conrado100 » pn gru 27, 2010 20:40

dzieki bo zastanawiam sie nad takimi lampkami http://moto.allegro.pl/show_item.php?it ... 34#gallery" onclick="window.open(this.href);return false; a jakie żarówki do tych soczewek byście polecili ??? ale jeszcze po głowie chodzi ori xenon tylko czarny tylko to juz ladny wydatek a wole 18" na lato :food:



Awatar użytkownika
bodzio232
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:52
Lokalizacja: Królówka/k. Bochnia

Re: przednie swiatła do mk4

Post autor: bodzio232 » śr gru 29, 2010 20:55

conrado100 pisze: a jakie żarówki do tych soczewek byście polecili ??? :
osobiście w soczewce mam PHILIPS BLUE VISION i jestem zadowolony(POLECAM) gdyż światło jest białe a nie żółte :)
temat z żarówkami przerabiany wiele razy==>> poszukaj :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości