[mk4] Wymiana lamp przednich

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
RicS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 13:13
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[mk4] Wymiana lamp przednich

Post autor: RicS » pn lis 01, 2010 12:57

Witam:)
Mam zamiar na dniach wymienić lampy w swoim Golfiku IV. I mam do was pytanie, nie chce kupować z allegro bo słyszałem, że różne wałki odchodzą. Jako, że Mapet ma fajne zniżki i ma pewny towar to chcę kupić lampy na mapet-tuning. I teraz mam do wyboru dwie firmy in.pro bądź Depo. Różnica w cenie jest spora bo prawie 300zł. I moje pytanie do forumowiczów czy ktoś miał styczność z tymi lampami? Może coś więcej o nich powiedzieć? Jak z jakością świecenia itp.? Które są godne polecenia.

A to są te lampy:

Depo - http://www.mapet-tuning.com/sklep/golf- ... -5977.html

in.pro - http://www.mapet-tuning.com/sklep/golf- ... -1022.html

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

[MK4]Wymiana lamp przednich

Post autor: skaktus » pn lis 01, 2010 17:51

Jakie wałki ? Co ty się nasłuchałeś... Kupują od wielu lat na allegro i wałek jest wtedy jeśli lecisz na cenę i np. widząc reflektor za 800 zł po cenie rynkowej ty się napalasz na taki sam ale za 20 zł u sprzedawcy nie wiadomo jakiego. Za bujną masz wyobraźnię.

Jeśli ja bym miał brać to chyba pierwsze, mimo że depo, jak testy pokazują, in pro wcale nie są takie super jeśli chodzi o rozkład światła z soczewki a jedne i drugie po roku jazdy będę miały już lekko nadpalone lustra, taka wada soczewek. Obecnie odkupiłem projektory Hella do MK3 i roczne mają już matowe częściowo lustra.



Awatar użytkownika
RicS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 13:13
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [MK4]Wymiana lamp przednich

Post autor: RicS » pn lis 01, 2010 19:50

Wałki pod względem oferowanego przedmiotu, znam parę osób które kupowały lampy na allegro i nie zawsze dostawały to co zamówiły. A cena taka jak być powinna. Czekam na dalsze opinie:)



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[MK4]Wymiana lamp przednich

Post autor: Shmatan » pn lis 01, 2010 20:22

Jak nie dostaniesz tego co zamówiłeś, to robisz afere i dostajesz kase spowrotem... dramatyzujesz stary.

Co do lamp - ja bym brał ori czarne, albo ori ksen - inne nie mają sensu...



Awatar użytkownika
Arkadiush
Forum Master
Forum Master
Posty: 1672
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 16:39
Lokalizacja: Hamburg/Szczecin
Kontakt:

Re: [MK4]Wymiana lamp przednich

Post autor: Arkadiush » pn lis 01, 2010 20:40

Shmatan pisze: Co do lamp - ja bym brał ori czarne, albo ori ksen - inne nie mają sensu...
Wiesz moze ile kosztuja ori czarne nowe?


MERCEDES BENZ SL 500 R129 V8
Obrazek
viewtopic.php?f=89&t=190930&start=0
[I][I][I][I][I][I][][][][] - 60% UKOŃCZONE MK4

Awatar użytkownika
RicS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 13:13
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [MK4]Wymiana lamp przednich

Post autor: RicS » pn lis 01, 2010 21:03

Kwestia jest taka, że nie interesują mnie ori lampy. A pytanie dotyczy lamp do których podałem linki. Więc za odp typu ori lampy są the best z góry dziękuję. Temat dotyczy porównania lamp tych dwóch producentów. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.



Awatar użytkownika
sebastian213
Forum Master
Forum Master
Posty: 1363
Rejestracja: pn lis 30, 2009 22:15
Lokalizacja: koszalin
Kontakt:

[MK4]Wymiana lamp przednich

Post autor: sebastian213 » pn lis 01, 2010 21:11

kupiłem do swojego auta lampy z tej strony co znalazłeś tamte...i powiem ci, że jestem z nich zadowolony.Ale było zastanowienie pomiędzy depo a sonar...ogólnie cena pomiędzy allegro a mapet tuning była niewielka...poradził bym depo.Lampy, jak lampy... świecą :grin: :grin:


byłe autko.... viewtopic.php?f=89&t=334465" onclick="window.open(this.href);return false;



nowy projekt...... viewtopic.php?f=91&t=536960" onclick="window.open(this.href);return false;

perki
...
...
Posty: 2363
Rejestracja: wt gru 09, 2008 10:18
Lokalizacja: Zagłębie

Re: [MK4]Wymiana lamp przednich

Post autor: perki » pn lis 01, 2010 21:21

Shmatan pisze: ori ksen - inne nie mają sensu...
kazdy by chcial miec ori xen ... ale nie kazdy ma 1500 zl na lampy + jeszcze dodawanie spryskow i ze 200zl na porzadne zarniki :bigok: no ale wiadomo z ORI XENEM to porownan nie ma



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[MK4]Wymiana lamp przednich

Post autor: Shmatan » wt lis 02, 2010 10:28

perki, dlatego jak nie ksen, to zwykle black ;)

Arkadiush, ori nowe czarne to zadkość - ja swoje dopadłem po śmiesznych 400zł, ale na ebayu ceny nieporównywalnie wyższe - używki idzie od 300zł dopaść



Awatar użytkownika
RicS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 13:13
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [MK4]Wymiana lamp przednich

Post autor: RicS » wt lis 02, 2010 15:42

Jakoś mało opinii na temat tych lampek. Opinie zasłyszane w internecie są za in.pro bo o niebo lepsza jakość od Depo, podobno. Ale nikt z użytkowników tych lampek do tej pory się nie odezwał. Więc ciężko mi podjąć decyzję bo wiadomo, każdy tutaj chce dla golfa jak najlepiej. Więc szajsu nie kupie bo nie mam zamiaru szpecić auta a na ksenon niestety mnie nie stać. Czekam na dalsze info :bajer:



Awatar użytkownika
kris-krzysztof
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: śr lut 24, 2010 20:16
Lokalizacja: Borki
Kontakt:

Re: [MK4]Wymiana lamp przednich

Post autor: kris-krzysztof » śr lis 03, 2010 15:39

perki pisze:
Shmatan pisze: ori ksen - inne nie mają sensu...
kazdy by chcial miec ori xen ... ale nie kazdy ma 1500 zl na lampy + jeszcze dodawanie spryskow i ze 200zl na porzadne zarniki :bigok: no ale wiadomo z ORI XENEM to porownan nie ma
bi-xenon CI sprzedam za taniej :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Lu4Ke
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: pn sie 31, 2009 21:08
Lokalizacja: Krakow

Re: [MK4]Wymiana lamp przednich

Post autor: Lu4Ke » śr lip 20, 2011 23:29

tu byly ori hella nowe do tego czarne za smieszna cene, niestety ktos mi je sprzatnal z przed nosa i kupilem depo czarne... jak narazie nie narzekam (2 lata gwarancji)

aa link :helm:

http://allegro.pl/vw-golf-iv-lampy-prze ... 79051.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Stanley777
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 952
Rejestracja: pn lip 18, 2011 11:09
Lokalizacja: Brzesko

[mk4] Wymiana lamp przednich

Post autor: Stanley777 » wt sie 02, 2011 21:50

Ja podobnie jak autor postu właśnie też powoli zastanawiam się nad zmianą przednich lampek i biorę pod uwagę te dwa typy:

Czarne lampy firmy "Depo" dosyć tanio ale 1 rok gwarancji

http://allegro.pl/vw-golf-iv-mk4-lampy- ... 31753.html" onclick="window.open(this.href);return false;

I tutaj też firma "Depo" też czarne tyle że soczewka i jakby nie było 100zł drożej tyle że 2 lata gwarancji.

http://allegro.pl/lampy-soczewkowe-vw-g ... 84165.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do allegro tyle już rzeczy zakupiłem że głowa mała, wiadome trzeba się pilnować no ale o dlatego jest regulamin coś jest nie tak zwracamy przedmiot kasa w łapę i nara.

RicS, kolego ja bym Ci polecał Depo :P


Mój Były Golfik :kwiatek:

ARL+, SkóryRecaro, CzarnyŚrodek,Tempomat, FotochromAmbient, KratkiBora, PodstopnicaNakładkiAudiTT, LamkaW8, ModułyLed6000k, DekoryAlu, FullFIS + HypeFIS, CarAudio + MFD/TV/Yatour, CzarnyFront, PrzódTyłV6, GładkaListwa, PrzelotKwas2.5", SwapHebli312/256, ZawieszenieKWv3, PoliuretanStrongFlex, TomasonTN1


Obrazek Obrazek

Także Teeegooo... ;]]] :hmm: :food: :satan: :ass:

https://naforum.zapodaj.net/images/ba7c6910c46c.jpg

Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

[mk4] Wymiana lamp przednich

Post autor: Tomek gd » śr sie 03, 2011 00:00

Stanley777 pisze:ale 1 rok gwarancji
Stanley777 pisze:2 lata gwarancji
a wierzysz w to? Realne szanse masz jeśli to bedzie wada ukryta fabryczna lub usterka wystąpi do 6 miesięcy. Potem "niezależny" rzeczoznawca znajdzie twoja wine, a to że miałeś nie homologowane za mocne żarówki, auto za dużo stało przodem do słońca, kable myszy Ci pogryzły itp..



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości