[mk4] US listwa + obrysówki

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

beny152
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 03, 2012 15:51

Re: [mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: beny152 » sob sty 14, 2012 18:57

fatboyslim pisze:Garet, ja kupiłem obrysy na ebayu z chin za 30$ z wysyłką i sa spoko nie parują i ładnie nawet wyglądają więc moge śmiało polecić.
Moze nawet uda mi sie znależć tego sprzedawce jakbyś był zainteresowany to napisz PW.
ja bym byl zainteresowany :) bo tez chce kupic takie obrysowki tylko czarne



Awatar użytkownika
juri-gtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 23:46
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: juri-gtd » sob sty 14, 2012 19:59

kolego ETO listwa pod chrom i obrysy do bory, jetty kosztuje 30 euro w serwisie w niemczech bo tam zamawialem ale jest tylko produkowana w brazylii i transport z brazylii do niemiec kosztuje za kazda listwe 80euro takze listwa na gotowo w niemczech to koszt 110 euro i tyle ja zaplacilem na ebayu sa po 150 euro a z uzywki zapomnij pozdro

w polskim serwisie jest nie dostepna oraz jak etka pokazuje jest bez zamiennika i nie sciągna jej do polski


Volkswagen... i chce sie zyc!!! steffan 9,10x14, koni, bixenon, czego wiecej chciec ....sprzedam jettke :(:(:(

szczyku

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: szczyku » sob lut 18, 2012 15:05

koledzy,
tutaj znalazlem aukcje z listwa usa do IV: http://www.ebay.de/itm/VW-Golf-IV-4-Sto ... 3a6acd5643" onclick="window.open(this.href);return false;

i tu rodzi sie pytanie: czy ona bedzie pasowac pod zderzak EU w moim golfie, na aukcji podane ze pasuje od roku 2002, a moja golfina jest 2001, model 2002 (tak podaje etka) i to mnie zastanawia :chytry:



Gingers

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: Gingers » sob lut 18, 2012 16:16

szczyku pisze:i tu rodzi sie pytanie: czy ona bedzie pasowac pod zderzak EU w moim golfie
nie , trzeba ją ciąć i skracać bo zderzak US jest jakby bardziej wysunięty do przodu i listwa przez to jest dłuższa niż w wersji EU



szczyku

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: szczyku » sob lut 18, 2012 18:29

wiem że jest dłuższa, tylko że gościu na aukcji napisał (z tego co rozumiem): listwa pasuje (bez przeróbek) w niemiecki zderzak od 08/2002 roku, a dla starszych pojazdów trzeba skracać :chytry:

a z tego co wiadomo (od kolegi Gingers) zderzaki się nie zmieniały, tak więc ja już nic nie rozumiem :food:

może ktoś kto zna niemiecki potrafiłby bardziej zrozumiale przetłumaczyć tą aukcje :kac:



Awatar użytkownika
juri-gtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 23:46
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: juri-gtd » ndz lut 19, 2012 00:53

pasuje bez problemu do kazdego zderzaka z bory, do golfa trzeba skracac ....


Volkswagen... i chce sie zyc!!! steffan 9,10x14, koni, bixenon, czego wiecej chciec ....sprzedam jettke :(:(:(

szczyku

Re: [mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: szczyku » ndz lut 19, 2012 16:47

juri-gtd pisze:pasuje bez problemu do każdego zderzaka z bory, do golfa trzeba skracac ....
tylko że aukcja dotyczy golfa IV, a do bory ma na innej aukcji :goof:

a w którym dokładnie miejscu skraca się ta listwę??



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: Kamel » ndz lut 19, 2012 17:03

szczyku pisze:tylko że aukcja dotyczy golfa IV, a do bory ma na innej aukcji :goof:
To ją kup i sam sprawdź jak to jest z jej spasowaniem :bigok:
Ja tylko powtórzę to, co już zostało powiedziane, a mianowicie - zderzak w MK4 EU jest taki sam dla rocznika 1999 jak i dla 2001 czy 2003..
szczyku pisze:a w którym dokładnie miejscu skraca się ta listwę??
Raczej nikt Ci nie napisze w których dokładnie miejscach ciął..
Najłatwiej jest ją ciąć przykładając do zderzaka i od razu pasować..
Poza tym myślę, że na razie nie ma sensu czysto teoretyzować, bo jeszcze nie kupiłeś tej listwy..
Poza tym jeśli masz umiejętności żeby ją samodzielnie pociąć i poskładać w całość to sam będziesz wiedział gdzie przyciąć i gdzie pokleić , jeśli natomiast takowych umiejętności nie posiadasz to szpec, który będzie to robił sam również będzie to wiedział :bigok:
A jak na razie jest to czysta teoria typu "erotoman gawędziarz" :bigok:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

szczyku

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: szczyku » ndz lut 19, 2012 17:10

dlatego chciałem się upewnić, bo nie pasuje mi to co ten gościu wypisuje :grrr:

w tym już nie, ale myślę że w następnym miechu ją kupie i się zobaczy, info będę podawał na bieżąco :hmm:



Awatar użytkownika
juri-gtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 23:46
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: juri-gtd » ndz lut 19, 2012 17:56

ostatnio znalazlem aukcje gdzie gosc sprzedawal na ebayu listwe zwykla przerobiona na usa czyli zaspawana wneka na rejstracje i wyciete dziury w tej auckji tez nie jest nigdze napisane ze listwa jest orginalna takze moze byc ze jest to zwykla Eu przerobiona na usa , zderzak od bory jest bardziej wysuniety do przodu i dlatego listwa jest za dluga , podobno trzeba ja skracac z dwoch stron po bokach , kiedys kolega to robil ale ie specjalnie mnie to interesowalo wtedy


Volkswagen... i chce sie zyc!!! steffan 9,10x14, koni, bixenon, czego wiecej chciec ....sprzedam jettke :(:(:(

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: truckman » ndz lut 19, 2012 19:56

a w czym jest problem zeby listwe euro po prostu zaspawać?


Obrazek

fatboyslim
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: pt sty 30, 2009 10:53
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: fatboyslim » śr mar 28, 2012 22:55

siema siema ja w sumie sam przerobiłem listwe a efekt jest prawie jak ori trzeba sie przyjrzeć dość uwarznie zeby zauważyć.
Obrazek


Kupie:
- Zderzak US tył...

Awatar użytkownika
dragsterdh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt lis 16, 2010 08:49

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: dragsterdh » śr kwie 18, 2012 19:37

Ja u siebie założyłem "obrysy" od volvo v/s 40 przed liftem i, jak na pierwszy raz wygląda to nie najgorzej. Na jesień chyba jednak wyrzucę te i założę te większe, po lifcie :kac:
Obrazek


Jest czarny, duży i niemiecki :)
AHW/DUW
Obrazek

Awatar użytkownika
logo1024
Star logo
Star logo
Posty: 1630
Rejestracja: śr maja 05, 2010 22:12
Lokalizacja: Rudki TKI

[mk4] US listwa + obrysówki

Post autor: logo1024 » śr kwie 18, 2012 19:39

A właśnie ostatnio zastanawiałem sie jakby to wyglądało z obrysami z volvo


OEM+ USA 25th Anniversary ==> viewtopic.php?f=89&t=395742

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości