Malowanie środków lamp

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Malowanie środków lamp

Post autor: steniu4 » wt wrz 25, 2012 21:52

Raadek, się nie bać tylko samemu działać!! Wszystko masz opisane wyżej i w innych tematach. Naprawdę nic trudnego :bajer:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
Raadek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 654
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 10:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Malowanie środków lamp

Post autor: Raadek » wt wrz 25, 2012 22:34

Nie robiłem tego a szkoda by coś popsuć.Wolę żeby zrobił to ktoś kto już jest ogarnięty w temacie.Znam się na czym innym i tego się trzymam.


Natural Sound

Awatar użytkownika
Yoo!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:13
Lokalizacja: Chorzóvw

Re: Malowanie środków lamp

Post autor: Yoo! » śr wrz 26, 2012 17:42

steniu4 pisze: Matowe robi się najłatwiej i takich wykonów znajdziesz najwięcej... Oryginały 25y mają ramki w połysku, natomiast lapki Hella całe czarne sa oryginalnie w macie... Jak wolisz. Ja aktualnie robię mod lampek i dałem ramki w połysku... Jest to trudniejsze, ale wg mnie lepszy efekt końcowy............Ja rameczki do gołego zeszlifowałem, na to podkład do tworzyw 2 warstwy, 4 warstwy czarnego połysku i po 48h po utwardzeniu przeppolerowałem jeszcze te ramki na lustro. Wyglądają nie jak malowane tylko jak z czarnego tworzywa by były...


.....masz może jakieś fotki z Twojej pracy......



Awatar użytkownika
bart3kk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: czw wrz 08, 2011 16:22
Lokalizacja: SLU

Malowanie środków lamp

Post autor: bart3kk » śr wrz 26, 2012 20:25

Dlaczego nie da się rozkleić lamp valeo ? Przecież jak zbije szkła to i tak muszę jakoś te resztki odkleić od lampy prawda ?

Mógłby ktoś zarzucić linkiem do jakiś dobrych kloszy na lampy valeo ?

Z góry dzięki.



Awatar użytkownika
golf3dawid
Forum Master
Forum Master
Posty: 1502
Rejestracja: pn lis 01, 2010 23:34
Lokalizacja: Sosnowiec

Malowanie środków lamp

Post autor: golf3dawid » śr wrz 26, 2012 23:12

Właśnie , po zbiciu szkła nie będzie problemu z oderwaniem tych kawałków co zostaną ?

Ja kupiłem wczoraj te klosze http://allegro.pl/vw-golf-iv-4-szklo-kl ... 38848.html" onclick="window.open(this.href);return false; , jutro pewnie przyjdą . W sobote planuje malować lampy .

Wcześniej malowałem lampy w astrze , jak jest w golfie ramka ładnie wychodzi czy są jakieś zatrzaski ?


Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.

Mój Golf MK4 Smoked Front

Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Malowanie środków lamp

Post autor: steniu4 » czw wrz 27, 2012 01:21

bart3kk ja mam klosze do valeo jak chcesz...
golf3dawid, nie ma niespodzianek. Niespodzianka będzie, jak dojda te klosze do Ciebie i okaże się, że są "w miarę ładne"
Yoo!, przed chwilą skończyłem składać lampiony, jutro wrzucę fotki i moze już foty na aucie jak uda mi się wygospodarować nieco czasu na przekładkę...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

szczyku

Re: Malowanie środków lamp

Post autor: szczyku » czw wrz 27, 2012 12:26

golf3dawid pisze:Właśnie , po zbiciu szkła nie będzie problemu z oderwaniem tych kawałków co zostaną ?
nie powinno byc problemów
golf3dawid pisze:Ja kupiłem wczoraj te klosze http://allegro.pl/vw-golf-iv-4-szklo-kl ... 38848.html" onclick="window.open(this.href);return false; , jutro pewnie przyjdą
zrób zdjecia tych kloszy i pochwal sie jak z ich jakoscia, sam poszukuje cos ładnego :bigok:



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Malowanie środków lamp

Post autor: steniu4 » czw wrz 27, 2012 17:28

Yoo! pisze:.....masz może jakieś fotki z Twojej pracy......
typowo lampiony wg fraz allegro r32 style czy jakoś tak co w ogóle jest absurdem, ale zmodziłem je na mix pomiędzy ori Xn a 25y :P
Wg mnie wyszło ciekawie. Fotki robione starym aparatem, w dodatku nie potrafię robić zdjęć (co widać) i kolory tez nie do końca wyszły na foto. Zapewniam iż klosze mają barwę jak należy. Przerobiłem je na pomarańczowe a'la ori Xn i lampki z USów...
tak mnie naszło po przejżeniu fotek poprzedniego golfera na ori xenach i zadziałałem bo trafiły mi się okazyjnie te depo zupełnie nowiutkie. do tego hid 4300K i dzisiaj po wstępnej przymiarce okazuje się że przetwornice prawdopodobnie też wejdą do srodka (6x7cm bardzo małe) więc w ogóle będzie to miało ręce i nogi :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
golf3dawid
Forum Master
Forum Master
Posty: 1502
Rejestracja: pn lis 01, 2010 23:34
Lokalizacja: Sosnowiec

Malowanie środków lamp

Post autor: golf3dawid » czw wrz 27, 2012 17:48

szczyku pisze: zrób zdjecia tych kloszy i pochwal sie jak z ich jakoscia, sam poszukuje cos ładnego :bigok:
Klosze przed chwilą przyszły, wykonanie na pierwszy rzut oka wydaje się ok , nie są nigdzie porysowane czy coś , lecz wydaje mi się że pod światło widać jakby "Za mgłą" , a gdy patrze przez szkło w ori lampach (valeo) , wydaje się jakbym patrzał przez szybę w oknie , zobaczymy jak będzie widać podczas włączonych świateł .

Fotki mogę zrobić jutro , bo dziś nie mam dostępu do aparatu .

W sobote zaczynam malowanie więc wrzuce jakieś fotki :P


Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.

Mój Golf MK4 Smoked Front

Obrazek

Awatar użytkownika
Yoo!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:13
Lokalizacja: Chorzóvw

Malowanie środków lamp

Post autor: Yoo! » czw wrz 27, 2012 21:15

no prezentują się całkiem, całkiem, też kupiłem jakieś lampy zatytułowane "r32" hih, ale nie patrząc już na tytuł......czekam aż przyjdą i zabieram się za robote, dodatkowe kierunki i chyba podchwyce Twój pomysł z czernią :)



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Malowanie środków lamp

Post autor: steniu4 » pt wrz 28, 2012 00:17

Spoko. Mi osobiście się podoba. Choć zawsze byłem przeciwny takim kwiatkom, teraz się przełamałem i zrobiłem. Wg mojej oceny wyszło bdb jak na domowe warunki i nie śmierdzi wiochą typu angel eyes czy dayline led i cuda na kiju z wodotryskiem :P
Do tego mam fabrycznie spryski na lampy to nie powinno być przepraw z "wojtasami" :grin:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
golf3dawid
Forum Master
Forum Master
Posty: 1502
Rejestracja: pn lis 01, 2010 23:34
Lokalizacja: Sosnowiec

Malowanie środków lamp

Post autor: golf3dawid » pt wrz 28, 2012 16:08

A jak wyjąć ten cały środkowy odbłyśnik gdzie są światła , kierunkowskazy i halogen ? Nie chodzi mi o ramkę, tylko o środek . Nie ma problemu wyjąć tego do malowania , by kierunek i halogen nie został ?


Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.

Mój Golf MK4 Smoked Front

Obrazek

Awatar użytkownika
Yoo!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:13
Lokalizacja: Chorzóvw

Malowanie środków lamp

Post autor: Yoo! » pt wrz 28, 2012 21:04

Panowie tak po za aktualnym tematem.......mam do pomalowania boczne listwy z drzwi, dokładki zderzaków (przód, tył), oraz 3 klameczki ile będe potrzebował lakieru, wystarcza 2 setki ??

:pub:



Awatar użytkownika
przemal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 482
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 18:29
Lokalizacja: NO

Malowanie środków lamp

Post autor: przemal » pt wrz 28, 2012 21:28

Yoo! wystarczy. Po zmieszaniu jeszcze z utwardzaczem i drobnym rozcieńczeniu wyjdzie sporo.


Gran Turismo Iniezione

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości