Problem ze spasowaniem lotki ala r32

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
FanatykFlow
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: sob gru 29, 2012 22:25

Problem ze spasowaniem lotki ala r32

Post autor: FanatykFlow » ndz kwie 28, 2013 21:20

Witam! Panowie posiadam lotkę ala r32..Jest problem ze spasowaniem, ponieważ końce lotki z dwóch stron nie zgrywają się z linią bagażnika (zachciało się oszczędności i zamienników). No i nie wiem co teraz zrobić. 13nastego maja mam termin do lakiernika z autem i przy okazji chciałem to pomalować i założyć. Niestety lakiernik u mnie nie chcę podjąć się spasowania tego i zamontowania na klapie bagażnika. Mówi że może tylko pomalować.
Jak sobie z tym poradzić aby nie było tak widoczne to że się nie zgrywa? Podszlifować jakoś czy jak uważacie? Czy może dać sobie spokój z tym zamiennikiem.


MKIV: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p6020194" onclick="window.open(this.href);return false;

Kupię :
-dokładki 25th
-obrysy

Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Problem ze spasowaniem lotki ala r32

Post autor: Jarek_NS » pn kwie 29, 2013 11:32

Jak dużo nie brakuje to spróbuj doszlifować.

Montaż albo na taśmę dwustronną albo klej do szyb. Wersja z klejem jest dożywotnia. A przy taśmie różnie bywa, w Audi montowałem lotkę na taśmie ale miała jeszcze kołki centrujące.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

Gryzwur
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 29, 2013 13:07
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Problem ze spasowaniem lotki ala r32

Post autor: Gryzwur » pn kwie 29, 2013 13:28

Taśma dwustronna - pomysł niezbyt dobry, bo na samej taśmie się nie utrzyma - nie ma na to szans, klej do szyb - pomysł dobry.



Awatar użytkownika
FanatykFlow
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: sob gru 29, 2012 22:25

Problem ze spasowaniem lotki ala r32

Post autor: FanatykFlow » pn kwie 29, 2013 15:58

No będę to robił klejem do szyb. Troszkę brakuje, może uda się zeszlifować. Tak to jest kupować zamienniki, ale niestety za oryginalny trzeba było trochę zapłacić.


MKIV: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p6020194" onclick="window.open(this.href);return false;

Kupię :
-dokładki 25th
-obrysy

Awatar użytkownika
goldenszeryf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt mar 05, 2013 11:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Problem ze spasowaniem lotki ala r32

Post autor: goldenszeryf » pn kwie 29, 2013 20:27

od kogo kupiłeś tą lotkę ?



Awatar użytkownika
FanatykFlow
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: sob gru 29, 2012 22:25

Problem ze spasowaniem lotki ala r32

Post autor: FanatykFlow » pn kwie 29, 2013 20:32

Lotkę na dobrą sprawę kupiłem ponad pół roku temu za cenę 125zł razem z przesyłką kurierską(dogadałem się że kupię poza allegro). Właśnie sprawdziłem od jakiej firmy to na pokwitowaniu od kuriera jest napisana nazwa nadawcy: GT SHOP

Ale dziś raz jeszcze mierzyłem, myślę że po lekkim podszlifowaniu na środku lotki było by dobrze.


MKIV: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p6020194" onclick="window.open(this.href);return false;

Kupię :
-dokładki 25th
-obrysy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości