Wmontowanie pełnego FISa w licznik

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Wmontowanie pełnego FISa w licznik

Post autor: Shmatan » pn mar 25, 2013 10:20

Dragokite, zgiń, przepadnij i przestań pisać zdania wielokrotnie złożone bez znaków interpunkcyjnych bo są zupełnie nieczytelne.

Jeżeli chcesz ciągnąć wiedzę z ASO to ciągnij, ale stary - nie pouczaj ludzi którzy mają stukrotnie większe pojęcie o temacie niż ty, i piędziesięciokrotnie (dziwne słowo mi wyszło) większe niż Twoi "magiczni" mechanicy z ASO itp.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Wmontowanie pełnego FISa w licznik

Post autor: Qto » pn mar 25, 2013 15:49

Dragokite pisze:nawet jeśli nie ma fisa to can jest
zgodzę się z tym że nie musi być FIS aby był CAN...ale mając auto 98r i chcąc zmienić licznik z "gołego" na FIS będzie interesowała mnie szyna CAN pomiędzy modułem komfortu a silniczkami szyb :chytry: czy może to czy licznik komunikuje się po CAN ze sterownikiem silnika ??
Dragokite pisze:w samochodzie mogą być nawet 3 cany o różnej szybkość czyli najszybszy can będzie odpowiadał za bezpieczeństwo czyli właśnie poduszki
nie kojarzę aby w pierwszych rocznikach mk4 sterownik poduch wykorzystywał szynę CAN...



Awatar użytkownika
kusior22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 13, 2008 22:32
Lokalizacja: witonia

Wmontowanie pełnego FISa w licznik

Post autor: kusior22 » śr lip 10, 2013 23:35

witam podłączę się do tematu
A mianowicie mam golfa 1.4 z 98r wersję BASIC. Z tego co się orientowałem była to najuboższa wersja golfa
Chciał bym założyć sobie licznik z 1/2fis lub ful fis ale nie wiem czy da rade, modułu komfortu nie mam na pewno bo zdejmowałem plastiki pod kierownicą
i go tam niema co do CAN to nie wiem bo nie znam się za bardzo i nie wiem jak wygląda. Elektryczne szyby już założyłem i centralny zamek też, i teraz chcę zmienić troszkę deskę a mianowicie zegary
Z góry dziękuje za pomoc



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Wmontowanie pełnego FISa w licznik

Post autor: Qto » sob lip 13, 2013 21:29

kusior22, są na forum porady odnośnie montażu FIS, MFA. CAN nie masz



Awatar użytkownika
Mlody_Borat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 11:16
Lokalizacja: CzW

Wmontowanie pełnego FISa w licznik

Post autor: Mlody_Borat » sob paź 26, 2013 11:02

czytam to i nic nie rozumiem :P mam bore z 2003r mam 1/2fis i chcial bym go zmienic na pelnego. Czy jest opcja wymienienia samego wyświetlacza czy trzeba wymieniac caly zegar??? szukam na forum konkretnego tematu i jakos nic z tego szukania mi nie wychodzi za duzo tutaj wszystkiego. czy ktos mi moze podeslac linka do takiego tematu??? z gory dziekuje :D



iigAlisArr
->|<-
->|<-
Posty: 1750
Rejestracja: sob mar 20, 2010 16:44
Lokalizacja: northern

Wmontowanie pełnego FISa w licznik

Post autor: iigAlisArr » sob paź 26, 2013 13:40

Cały licznik musisz zmienić. Sam kiedyś tak kombinowałem, że może się da ale jednak 1/2 FIS nie obsłuży całego FIS według przekazanej mi wiedzy. :bajer:


Kupię:

- HBM'y,
- W8 pod szyber,
- kratki nawiewów z Bory.


" What does the World, mean to You ? "

Awatar użytkownika
logo1024
Star logo
Star logo
Posty: 1630
Rejestracja: śr maja 05, 2010 22:12
Lokalizacja: Rudki TKI

Wmontowanie pełnego FISa w licznik

Post autor: logo1024 » sob paź 26, 2013 13:51

Mlody_Borat, musisz wymienić licznik na taki z full fisem to jedyna opcja viewtopic.php?f=2&t=160485" onclick="window.open(this.href);return false;


OEM+ USA 25th Anniversary ==> viewtopic.php?f=89&t=395742

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości