[bora] Oryginalny xenon

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » pn sie 10, 2009 08:17

grzes283 pisze:Dzięki bardzo, ale powiesz mi jeszcze jak przerobić wtyczki, lub gdzie kupić przejściówki?
Żeby przerobić wtyczki to najlepiej mieć instalację z normalnej lampy.
Krążą po forum schematy przerobienia instalacji (ja zresztą u siebie tak przerobiłem instalację w lampach xenon).
Dokładnie na tej samej zasadzie robisz przejściówkę.
Podaj na PW mail to podeślę Ci takie schematy.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
przetyc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw gru 25, 2014 02:16
Lokalizacja: Wrocław

[bora] Oryginalny xenon

Post autor: przetyc » wt lut 10, 2015 20:46

Mam pytanko. Moja Bora ma oryginalnie zamontowany xenon. Są to lampy AL, jedna z lamp wydaje mi się że jest uszkodzona, mimo że jest ustawiona maksymalnie do góry to i tak świeci za nisko.. Mam okazje kupić dwie nowe lampy xenon Boscha czy to będzie pasować, wtyczki, przetwornice itd.??



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

[bora] Oryginalny xenon

Post autor: Kamel » wt lut 10, 2015 22:32

przetyc pisze:Moja Bora ma oryginalnie zamontowany xenon. Są to lampy AL
przetyc pisze:dwie nowe lampy xenon Boscha czy to będzie pasować, wtyczki, przetwornice itd.??
W przypadku lamp z Bory nie jest to taka prosta sprawa jak w Golfie (gdzie wystarczy zamiana osprzętu i dekielków).
W AL-ach przetwornice są na lampach, a w Bosch-ach pod zakolami.

W Borze przetwornice mocowane są do obudów lamp (od spodu), przez co trzeba byłoby pokombinować z wycięciem otworu na wtyczkę przetwornicy.
Po przeskoczeniu tej niedogodności pozostaje już tylko przerzucenie instalacji lamp, przetwornic i starterów z AL do Bosch :bigok:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości