Przednie lampy do golfa 3

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Przednie lampy do golfa 3

Post autor: demon3 » ndz wrz 18, 2005 16:46

Bede kupowal przednie lampy do golfa 3. Mam w zwiazku z tym pytanie. Znacie firme Sonar? Podobaja mi sie jedne lampki tej firmy, z ringami i soczekami. Ja o tej firmie nie slyszalem, ale gosc z Allegro ktory je sprzedaje twierdzi ze sonar (inaczej zwany tail tail lub yangsson) to jeden z najwiekszych na swiecie producentow zamiennikow oswietlenia. Podobno sa bardzo dobrej jakosci i pasuja idealnie w oryginalne miejsca. Co myslicie o tej firmie? Ma ktos z Was moze lampy tej firmy? Dolaczam ich zdjecie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » ndz wrz 18, 2005 18:17

Powiem tak: nie znam tej firmy i tez planuje kupic lampki ala mk4 jednak wole dozbierac i w okolicach 1000zł kupić orginalne Hella :grin: Slyszalem ze takie podróbki jak pokazujesz to moze i ładnie wyglądaja ale swiecą tak ze sie plakac chce i za jakis czas paruja... :jezor:



Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » ndz wrz 18, 2005 18:49

Moze i racja. Chyba lepiej jak wezme sprawdzone lampki dobrej firmy. Moj wybor padnie raczej na FK z ringami. Cena podobna, a jakosc na pewno wyzsza, no i firma sprawdzona, a nie podroba. Najbardziej podobaja mi sie In-Pro z ringami i soczewkami, ale 1200zl to chyba lekka przesada. Tu masz aukcje z Hellami ala golf 4 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63594326 . Zerknij sobie, ale cena cos podejrzanie niska, a sprzedawca nie ma na koncie zadnego komentarza, wiec zeby to nie byl jakis walek...


STOP dziurom na drogach!!!

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz wrz 18, 2005 19:21

demon3 pisze:Moze i racja. Chyba lepiej jak wezme sprawdzone lampki dobrej firmy. Moj wybor padnie raczej na FK z ringami. Cena podobna, a jakosc na pewno wyzsza, no i firma sprawdzona, a nie podroba. Najbardziej podobaja mi sie In-Pro z ringami i soczewkami, ale 1200zl to chyba lekka przesada. Tu masz aukcje z Hellami ala golf 4 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63594326 . Zerknij sobie, ale cena cos podejrzanie niska, a sprzedawca nie ma na koncie zadnego komentarza, wiec zeby to nie byl jakis walek...
a czy widziałeś, że to cena za 1 sztukę :?:



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Post autor: briano » ndz wrz 18, 2005 19:29

hehe wyraźnie napisane więc powinien widzieć :hmm: :grin: No chyba że nie widział :hmm:


Zobacz co teraz sprzedaje: http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=140917 !!!

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » ndz wrz 18, 2005 22:29

Jest napisane "PRZEDMIOTEM AUKCJI SA NOWE ORGINALNE LAMPY FIRMY HELLA DO GOLFA 3 CENA ZA 1SZT. !!!!!!!! " Czyli to wał, bo pisze w liczbie mnogiej zarowno tu jak i w tytule aukcji. Wiekszosc ludzi zrozumie czytajac to ze cena jest na komplet. Ale pewnie jemu rzeczywiscie chodzi o 1 lampe. Ktos sobie zamowi lampke, bedzie myslale, ze 2 dotanie, a tu 1 mu przysle. Perwa! Jasno napisane nie jest. Jesli chce sprzedac 1 lampke to powinien napisac lewa, czy prawa. Ja wezme sobie FK. Sprawdzone sa i cena w miare rozsadna.


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » ndz wrz 18, 2005 22:50

lampy FK produkuje firma DEPO więc też ogólnie kiszka ;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » ndz wrz 18, 2005 23:23

Nie wiem czy kiszka. Uwazam ze FK to bardzo dobra firma. Mam ich grilla i jest wykonany bardzo dobrze. Material super, dopasowanie idealne. Jesli lampy beda podobnej jakosci to nie mam zastrzezen. Pytalem sie juz osob, ktore maja konkretnie te lampki FK z ringami w golfie 3 i sa bardzo zadowolone. Mowily ze wszystko idealnie pasuje, dobrze swieci i wyglada kozacko. Nie zachodza rosa itd. Sa to opinie osob, ktorej maja takie lampy, wiec wiedza co i jak z praktyki a nie z teorii. Ja im wierze.


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » ndz wrz 18, 2005 23:35

ja też miałem jedną taką lampę w golfie jak kupiłem.....i zachodziła mgłą ;) pozatym mam takie zdanie że za 700zl nie można kupić nowych lamp tuningowych dobrej jakości.....jak się przyjrzeć to widać że ta lampa FK nie jest najlepiej wykonana......nie mówię że jest to jakiś całkiem szmelc.....ale jakością nie równa się np. z HELLA ;) bo te lampy tylko firmuje FK....a produkuje DEPO....czyli specjalista w podróbach ;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
Wegiel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1207
Rejestracja: pn lis 08, 2004 02:22
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Wegiel » ndz wrz 18, 2005 23:35

Jezeli szukacie lamp to mam IN-PRO w swoim i jestem zadowolony w 100% Mam tez takie na sprzedaz z ringami tu macie link http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63352687
Uwazam jezlei cos brac to ma byc to dobre jakosciowo a nie jak powola made in Taiwan czy Korea plastikowe, paruja nie pasuja i wiele innych.
ps. drugi komplet sprzedany czyli zostal ten z Allegro (cena min 1200zł)


Obrazek
Był Golf III 1.8 G-STYLE ----------- Był Passat B5 1.8T AirRide ----------- Jest Audi typ43

Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » ndz wrz 18, 2005 23:37

Mam te lampki w swoim golfie - te co na zdjęciu na początku SONAR. Narazie nie ma żadnych prblemów, nic nie paruje, świeci jak nalezy. Mam je od czerwca i chwalę sobie.



Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » ndz wrz 18, 2005 23:38

In-pro sa zajebiste, tylko na nowe te ringami mnie nie stac, bo 1200zl to dla mnie bardzo znaczna kwota. A za ile bys zalatwil takie jak masz Ty, czyli same soczewki bez ringow In-Pro?


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » ndz wrz 18, 2005 23:39

in.pro to bardzo dobra jakościowo firma ;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » ndz wrz 18, 2005 23:42

Kacjen, a moglbys wrzucic fotki jak to na zywo wyglada? I jak swieci w rzeczywistosci? Bede wdzieczny.


STOP dziurom na drogach!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości