Golf III - termometr

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
KaczorekPSW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:45
Lokalizacja: Łódź

Golf III - termometr

Post autor: KaczorekPSW » pn maja 10, 2010 22:18

Witam chciałbym sobiw kupić i wkomponować gdzieś w samochopdzie taki termometr:
http://www.allegro.pl/item1002436201_te ... ag113.html

I teraz zadanie dla was... :D gdzie go w komponować i jak. Gdzie najładniej by wyglądał żeby to nie wyglądało ala wieś tylko tak jak byłby tam od zawsze standardowy?... Myślałem o tym miejscu:
Obrazek

obudowę od niego srebrną maznąć na czarno.
Ostatnio zmieniony pn maja 10, 2010 22:19 przez KaczorekPSW, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
CJ_New
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 18:11
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: CJ_New » pn maja 10, 2010 22:21

KaczorekPSW pisze:żeby to nie wyglądało ala wieś
jakbyś tego nie wkomponował to IMO będzie tak to wyglądało :/

Nie lepiej odłożyć na MFA????



Awatar użytkownika
KaczorekPSW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KaczorekPSW » pn maja 10, 2010 22:29

CJ_New pisze: Nie lepiej odłożyć na MFA????
300zł... ? jak nie więcej + jeszcze trzeba to wszystko zamontować czujniczki sriczki i inne pierdoły. chyba nie z tego względu że nie wiąże większej przyszłości z tym autem.. i nie mam zamiaru w niego wkładać pieniędzy bo za to mi nikt nie zwróci. A 20zł na termometr to nie uważam tego za jakiś mega wkład finansowy.

Wyświetlacz w termometrze jest niebieski więc by raczej kolorystycznie pasowały wyświetlacze w zegarach i w radiu mam niebieskie. Tylko chodzi mi o jego umiejscowienie zeby był jakoś wkomponowany
Ostatnio zmieniony pn maja 10, 2010 22:31 przez KaczorekPSW, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
CJ_New
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 18:11
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: CJ_New » pn maja 10, 2010 22:30

twoje auto - twój wybór - ja bym tego nie włożył do auta ;)



Awatar użytkownika
KaczorekPSW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KaczorekPSW » pn maja 10, 2010 22:32

jeszcze myślałem nad tym .. aby wyjąc termometr z odbudowy i sam wyświetlacz wmontować w zegary. jako trzeci wyświetlacz. Nie wiem nie wiem.. wiec dlatego tutaj napisałem o poradę.
Wiem ze to wiesniacki termometr i dlatego tutaj napisałem może ktoś ma jakiś pomysł aby go zamontować i zrobić tak żeby się nie rzucało w oczy że wieś... tym bardziej że w golfie nie mam raczej nic ala wieś tuning. (zdjęcie powyższe nie przedstawia mojego golfa)
Ostatnio zmieniony pn maja 10, 2010 22:35 przez KaczorekPSW, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Mako
Forum Master
Forum Master
Posty: 1030
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 16:41
Kontakt:

Post autor: Mako » pn maja 10, 2010 22:33

a po co termometr ? rozumiem jak ktoś zawodowo jeździ i dużo czasu przebywa za kółkiem to jest pewien komfort, ale jak się jeździ na codzień to jest zbyteczne, w domu przez okno lukasz i wiesz ile na zewnątrz C, a w środku to jak chcesz to skombinuj jakiś termometr i wrzuć gdzieś go i w razie potrzeby wyjmiesz i zobaczysz ile w środku masz C :helm: też kiedyś chciałem taki termometr kupić ale zmieniłem zdanie, chyba że super wkomponujesz jak jeden z użytkowników tego forum w mk4 i wtedy to fajnie wygląda :) ale roboty to kupa jest.



Awatar użytkownika
KaczorekPSW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KaczorekPSW » pn maja 10, 2010 22:40

Link pisze:a po co termometr ?
Nie raz sie przydaje lubie wiedzieć jaka temperatura jest na zewnątrz.. dośc sporo autkiem jeżdżę. I jeszcze z tego względu że tam gdzie zaznaczyłem czerwonym prostokoątem na zdjęicu są zaślepki.. wczesniej w tych zaślepkach były 3 diody alarm odciecie i imibilajzer chyba... ale w tym momencie nie ma żadnych imibilajzer przeniesiony został w z egary alarm kolo rygielka a odciecie nie ptorzebna mi jest dioda od niego. Tak więc te dziury po diodach wyglądają okropnie chciałem coś tam zrobić.. a że uwazam termometr za przydatną rzecz to chcialem tam wlasnei go wmontować. Moge tez na szrcoei znaleźć gdzieś zaślepki całe w tamto mioejsce..a le chciałem mieć termometr :D:D:P

Link pisze:chyba że super wkomponujesz jak jeden z użytkowników tego forum w mk4 i wtedy to fajnie wygląda :) ale roboty to kupa jest.
Właśnie dlatego napisałem abyście mi pomogli jak go i gdzie go wkomponować żeby to ładnie wyglądało.


i



enesen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 15:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: enesen » wt maja 11, 2010 13:09

Odpuść sobie ten termometr. Ten sam tyle ze bez ładowarki założyłem w polo 86C. Temperatura przekłamuje a sam przewód jest tak krótki że ledwo starczyło na wyrzucenie go w błotnik kolo lewego lusterka



Awatar użytkownika
KaczorekPSW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KaczorekPSW » wt maja 11, 2010 13:42

tak sobie chyba odpuszczę z tego względu że mierzyłem i nie zmieści się w tamto miejsce co zaznaczyłem na zdjęciu :/.. na wysokość... o 0.5cm

przewód zawsze można sobie przedłużyć.



enesen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 15:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: enesen » wt maja 11, 2010 13:58

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... termometru

a co do swobodnego przedłużania przewodow to nie zawsze temperatura będzie prawidłowa



enesen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 15:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: enesen » wt maja 11, 2010 13:58

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... termometru

a co do swobodnego przedłużania przewodow to nie zawsze temperatura będzie prawidłowa



Awatar użytkownika
rambo83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: pn sie 10, 2009 15:06
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: rambo83 » wt maja 11, 2010 15:07

A ja mam coś takiego. Minusem jest że czujnik wewnętrzny znajduje się wewnątrz termometru więc wskazania są błędne, ale zewnętrzny jak najbardziej.

Obrazek

Pozdrawiam


Alpine CDA-9812RR
Wygłuszenie - przód
Hertz DSK 165 - bi amp
Wzmacniacz - Esx Q404
Sony XM-4520
Zabudowa boku - Mds 08
ATS CUP 15'

Awatar użytkownika
Gizar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr lut 03, 2010 00:09
Lokalizacja: Nidzica

Termometr

Post autor: Gizar » pt maja 14, 2010 22:41

Mam podobny w moim MK2 i myślę że termometr w aucie dobra sprawa,warunek że nie ma F bo mój przechodzi z C na F i to kiedy chce a powrót tylko szpilką .Tak więc problem z głowy kiedy go nie ma.



Awatar użytkownika
KaczorekPSW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KaczorekPSW » sob maja 15, 2010 07:48

Teraz już za późno.. pojechałem na szrot kupiłem sobie 3 zaślepki za 2zł i już nie ma dziur jest ładnie.. :) fakt faktem ze termometr by mis ie przydał.. bo lubię być poinformowany co się dzieje.. ale już nie będę nic kombinował..



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości