[mk2] Jak zaonować tylną kanapę recaro z mk3?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

[mk2] Jak zaonować tylną kanapę recaro z mk3?

Post autor: vw_vandal » ndz lis 20, 2011 20:56

Witajcie!! Zabrałem się w końcu za włożenie kompletu Recaro z mk3 do mojej dwójeczki :chytry: Przednie fotele ogarnąłem czytając na forum kilka porad ale i tak zrobiłem po swojemu :okej: Natomiast z tyłu mam dzieloną kanapę i zaczęły się schody :banghead: Dół kanapy bez problemu otwory pasowały tylko trzeba było wygiąć takie uszy :) Natomiast góra ni w cholerę górne mocowanie chyba będzie trzeba przestawić o jakiś 1cm natomiast na dole brakuje jakiś uchwytów aby zamontować oparcia :panna: Przerabiał ktoś z was już takie coś ?? Przyznam się że szukałem po forum i nie mogłem znaleźć :satan: Pomoże ktoś ??


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
tomek mk2 BDE
sex cylinder
sex cylinder
Posty: 527
Rejestracja: śr cze 16, 2010 22:06
Lokalizacja: Głomno

[mk2] Jak zaonować tylną kanapę recaro z mk3?

Post autor: tomek mk2 BDE » ndz lis 20, 2011 23:31

mam zalozona u siebie kanape recaro z mk3 tez dzielona. dol zrobilem tak samo jak piszesz a gorne mocowanie na zatrzaski pasowalo bez zadnych przerobek, na dole oparcia po srodku miedzy dwoma polowkami jest zawias, nie chcialem wiercic otworow w budzie wiec go wcale nie przykrecalem(gorne zatrzaski w zupelnosci wystarczaja) pewnie u ciebie brakuje tego zawiasu i masz teraz problem z polaczeniem obu polowek oparcia. jak pisalem wyzej u mnie przerobka ograniczyla sie tylko do wyprostowania dwoch uchwytow siedziska, reszta pasowala. powodzenia



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

[mk2] Jak zaonować tylną kanapę recaro z mk3?

Post autor: vw_vandal » pn lis 21, 2011 06:45

Widzisz u mnie góra nie pasuje :grrr: brakuje jakiś 1cm aby się zatrzasnęła. Myślę, że wezmę wiertarkę nawiercę otwór przesunięty o ten cm i go nagwintuje :) Ale chyba będę musiał żonie rozebrać w mk3 kanapę i zobaczyć jak to jest zamontowane :chytry:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości