Chromowane paski na wąskim zderzaku

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Blady.
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: pt maja 22, 2009 20:53
Lokalizacja: Tomaszów Lub.
Kontakt:

Chromowane paski na wąskim zderzaku

Post autor: Blady. » sob mar 31, 2012 16:36

Witam mam pytanie czy jest możliwość gdzieś kupna chromowanych pasków na wąskim zderzaku? Z czego w ogóle on jest zrobiony? Są jakieś sposoby by takie coś pomalowac/wykonać?



Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

paski na wąskim zderzaku

Post autor: Hankie » ndz kwie 01, 2012 20:49

Hej,
nigdy nie odczepiałem listew z mojego zderzaka, jednak jak się spojrzy w ETCE to listewki mają swój nr:
Obrazek

Tak więc można pytać w ASO, tylko pewnie domyślasz się jak to jest z dostępnością i ceną... Widziałem próbę udawania tej listewki taśmą chrom z allegro na metry, z daleka wyglądało bardzo dobrze, jednak efekt z bliska był mniej imponujący i nie mam pojęcią jak powłoka takiej listwy zachowa się np traktowana myjką ciśnieniową... Tylko tylko niestety mogę Tobie rzec, pozdrawiam :kufel:


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

Awatar użytkownika
InoBynkS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt sty 03, 2012 01:20
Lokalizacja: Grudziądz

paski na wąskim zderzaku

Post autor: InoBynkS » pn kwie 02, 2012 00:48

ja mam takową listwę oryginalnie pomalowaną czarnym lakierem. Myślałem o pomalowaniu jej na czerwono, błękitno, chromowaniu. Co o tym myślicie? Da się to bez problemu zdjąć? Najlepiej by było, zdjąć pomalować i założyć, a nie babrać się z tym na zderzaku.



Awatar użytkownika
Dawidtuning
I <3 MY MK2
I <3 MY MK2
Posty: 124
Rejestracja: czw mar 25, 2010 21:02
Lokalizacja: Łaziska Górne

Chromowane paski na wąskim zderzaku

Post autor: Dawidtuning » śr kwie 04, 2012 00:23

U mnie z tyłu w zderzaku brakowało tej listwy wiec kupiłem taką listwe i ją przykleiłem
http://allegro.pl/listwa-boczna-listwy- ... 56148.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nie wygląda to źle, jest już tak ponad rok i nic się z nią nie dzieje złego, tylko żeby ją kleić musisz mieć zderzaki z miejscem na te ori listwy, bo jak je przykleisz na zwykłe czarne zderzaki to będzie to odstawać :pub:


MY VR6
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości