Podsufitka regeneracja/wymiana materiału

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

lukasz025
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 15:04

Podsufitka regeneracja/wymiana materiału

Post autor: lukasz025 » ndz kwie 22, 2012 08:40

Witam, moja podsufitka w golfiku (III,5 drzwi, hat.) odkleiła się całkowicie... a więc wziąłem zdemontowałem podstawę podsufitki oczyściłem ją całkowicie z gąbki "zainpregnowałem" klejem bonaterm... i co teraz?
http://www.hurtowniatapicerska.pl/sam03 ... fitke.html" onclick="window.open(this.href);return false; zamierzam zakupić tego 2.15m i kleić bonatermem tylko takie pytanie... czy tam gdzie są nierówności (np miejsca na te "klamki" te takie rączki :), czy też wypukłości na szyberdach) nie zrobią jakiegoś typu nierówności zmarszczeń czy też zagnieceń ? jak to kleić w ogóle ? wiem że częściowo, ale lepiej zacząć od tył czy od przodu ?
Ostatnio zmieniony ndz kwie 22, 2012 12:48 przez lukasz025, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
RA_FEEL_IT!
Administrator
Administrator
Posty: 2306
Rejestracja: pt gru 19, 2008 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Passat B5 FL 1.8T
Silnik: AWT

Podsufitka

Post autor: RA_FEEL_IT! » ndz kwie 22, 2012 10:18

Proszę sprecyzować nazwę tematu



lukasz025
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 15:04

Podsufitka regeneracja/wymiana materiału

Post autor: lukasz025 » sob kwie 28, 2012 21:26

Witam, jako iż nikt mi nie pomógł to postaram pomóc teraz innym borykającym się z tym problemem :hmm: a więc jak się za to zabrać ? kupujemy materiał (w moim przypadku wystarczy 2 metry, golf III 4/5 drzwi hatchback) do zakupu materiału polecam tę hurtownie

Kod: Zaznacz cały

http://hurtowniatapicerska.pl/
kupujemy tam potrzebną nam ilość materiału i klej Bonaterm minimum litr ( w przypadku combi pewnie wiecej).
Wyciągamy podsufitkę czyścimy ją szczotką drucianą z resztek pianki (w miejscach niedostępnym np miejsca na klamki śrubokrętem lub nawet paznokciem)i "impregnujemy" dużą warstwą kleju ( można nim polepić pęknięcia lub nadłożyć w miejscach ubytku) na drugi dzień zaczynamy klejenie (bez odtłuszczania !! ten klej bynajmniej w kontakcie z moim rozpuszczalnikiem robi sie taki jak by gumowy) potrzebny nam będzie spokojny kolega czy też koleżanka :grin: i zaczynamy... Proponuje zaczynać od tył najpierw nasmarować jakieś 5 cm przykleić (klej zasycha momentalnie) następnie małymi kroczkami do przodu :bajer: należy pamiętać o tym żeby nie dawać zbyt dużo kleju i nie dociskać bardzo materiału, materiał jest bardzo elastyczny i sam się wykłada po nierównościach czego bym się nie spodziewał :D życzę sukcesów :)



Awatar użytkownika
lukasz3001
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: śr paź 05, 2011 10:17
Lokalizacja: Lubin

Podsufitka regeneracja/wymiana materiału

Post autor: lukasz3001 » sob kwie 28, 2012 22:26

wymienialem podsufitke w astrze f bo odpadla zaczynalem od tylu zostawiajac z kazdej strony zapas na dociecie i zakladke nie dawaj duzo kleju bo przebije przez material przegi chcwytalem klamerkami jesli jest odpowiednia ilosc kleju nic nie przebije i spokojnie wyschnie na srodek tez polozylem cos nie za ciezkiego zeby docisnac, robilem to na kilka razy bo mialem malo klamerek na koniec zabralem sie docinaniem po 1cm z kazdej strony zostawilem na zakladki przy wycinaniu otworu na szyberdach to samo przy zaokrlagleniach trzeba wycinac trojkaty zeby nam sie to ladnie zagielo i nie pomarszczylo



Awatar użytkownika
ziabka89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 290
Rejestracja: pn kwie 12, 2010 16:27
Lokalizacja: Annopol

Podsufitka regeneracja/wymiana materiału

Post autor: ziabka89 » pn cze 08, 2015 21:19

Może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się ta hurtowania http://www.hurtowniatapicerska.pl/sam03 ... fitke.html" onclick="window.open(this.href);return false; bo tam coś pisze ze w Niemczech jeśli sie nie myle. Dzowniłem ale nikt nie odbiera telefonów. Zamówienie złożyłem ale pieniedzy jeszcze im nie przelałem.



Awatar użytkownika
on6222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: śr paź 07, 2009 21:06
Lokalizacja: NiemodliN

Re: Podsufitka regeneracja/wymiana materiału

Post autor: on6222 » pn cze 08, 2015 21:39

Hurtownia znajduje się w Opolu na ul.strzeleckiej



Awatar użytkownika
ziabka89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 290
Rejestracja: pn kwie 12, 2010 16:27
Lokalizacja: Annopol

Podsufitka regeneracja/wymiana materiału

Post autor: ziabka89 » wt cze 09, 2015 21:39

Już załatwione. W końcu odebrali. Materiał w drodze :) :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości