Pasek na przednią szybę

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

vwtdi90

Pasek na przednią szybę

Post autor: vwtdi90 » czw lis 22, 2012 20:17

Witam gdzie można kupić taka folie jak ma ten golf na zdjęciu ???
I czy trudno wyciąć szablon ?
C26249558_3.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

PASEK NA PRZEDNIĄ SZYBĘ

Post autor: marcinek84 » czw lis 22, 2012 22:45



Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
killerx
20vT
20vT
Posty: 694
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 08:48
Lokalizacja: PL

Re: PASEK NA PRZEDNIĄ SZYBĘ

Post autor: killerx » pt lis 23, 2012 17:25

Ja pojechałem to zakładu gdzie przyciemniają szyby i zrobili mi taki pasek z dobrej folii za 30zł, no chyba że chcesz z folii jak na foto(w kolor auta) to możesz udać się np. do buira ogłoszeń i reklam gdzie oklejają samochody reklamami :)


MK4 1.9 AHF: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=477772" onclick="window.open(this.href);return false;
MK4 VR6: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=520019" onclick="window.open(this.href);return false;
S3 8L: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=609771" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9227
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

PASEK NA PRZEDNIĄ SZYBĘ

Post autor: wesol » pt lis 23, 2012 17:55

raczje niezgodne to z prawem jest . Kuzynowi za to kiedys zabrali dowodzik.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
zimnylech
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob sie 21, 2010 14:40
Lokalizacja: EL/D.

PASEK NA PRZEDNIĄ SZYBĘ

Post autor: zimnylech » sob lis 24, 2012 17:57

do 10 % przedniej szyby mozna zaslonic, mi w caddy za 20 zl zrobil gosc ktory szyby przyciemnia


ROBIĘ TO CO LUBIĘ, LUBIĘ TO CO ROBIĘ
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9227
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

PASEK NA PRZEDNIĄ SZYBĘ

Post autor: wesol » sob lis 24, 2012 19:13

Przedniej szyby nie wolno ruszac nawet 1 cm kolego. Po to ona jest jaka jest by tego nie ruszac. Wolno nieco przyciemnic ale nie wolno zrobic tak ze sie nakleja calkowicie maskujacą naklejka czy folią. W sumie to nie wiem jak jest to dokladnie ujete w prawie ale wzoruje sie na tym co bylo jak niebiescy zatryzmali kuzyna do kontroli i pierwsza wlasnie sprawa to byl ten pasek na szybie. Auto to polo w kombi biale i pasek takze w tym kolorze a wtedy to auto mialo 3 lata wiec dosc mlode a dowodzik juz poleciał niestety.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
zimnylech
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob sie 21, 2010 14:40
Lokalizacja: EL/D.

PASEK NA PRZEDNIĄ SZYBĘ

Post autor: zimnylech » ndz lis 25, 2012 13:28

bzdury kolego
jak wolno nieco przyciemnic ?
a jak sie ma ori pasek przyciemniajacy ?
wolno przyciemnic 10 % ,fakt napisalem zaslonic ale chodzilo mi o przyciemnienie paskiem


ROBIĘ TO CO LUBIĘ, LUBIĘ TO CO ROBIĘ
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9227
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

PASEK NA PRZEDNIĄ SZYBĘ

Post autor: wesol » ndz lis 25, 2012 13:42

Szyba przednia ma miec przezroczystosc 75%. Nie mozna nic na kawalku robic. Cala szyba to cala szyba nie kawalek nie 50 cm czy 40cm. Cała to cała, koniec i kropka. Przednia szyba owszem moze miec ori przyciemnienie na górze fobione metoda zapewne jakąś hutniczą ponoc jakims tam pierwiastkiem tytanu czy cedru. To jest ori to okej ale nie wolno majstrowac przy szybie czolowej czy tego chcesz czy nie. Naklejanie szyb nawet przezroczysta folia jest zabronione i to chyba slyszales co nie- ma tu na mysli szyby przednie w zasiegu widocznosci kierowcy w 180stopnach.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
RA_FEEL_IT!
Administrator
Administrator
Posty: 2306
Rejestracja: pt gru 19, 2008 16:14
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Passat B5 FL 1.8T
Silnik: AWT

Pasek na przednią szybę

Post autor: RA_FEEL_IT! » pn lis 26, 2012 11:36

kolega pyta gdzie kupić pasek na czołową a nie umoralnianie przepisami! :spam:



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9227
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Pasek na przednią szybę

Post autor: wesol » pn lis 26, 2012 18:35

W zasadzie masz racje. Moze ma auto do jazdy po terenie prywatnym i tam mozna sobie zakladac co sie podoba. Tak tylko napomknalem z racji iz w rodzinie byl z tego powodu problem z panami policjantami.
Mimo ze jest to raczej malo zgodne z prawem to mysle z enie powinni sie przyczepic policjany jak bedzi eto zrobione delikatna folią nie naklejką maskujacą itp.
Np w UK to nie przeszedl by przegladu bo tam nawet jak sie ma choinke na lusterku to juz sie nie przejdzie. Sa przepisy rozne ale mysle ze bylo by robic to tak by bylo wszystko poprawnie.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Yaro1981
Forum Master
Forum Master
Posty: 1621
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 13:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Pasek na przednią szybę

Post autor: Yaro1981 » pn lis 26, 2012 19:18

wesol, doszkol się trochę zanim znów coś napiszesz co ma przeżroczystość 75% do paska mylisz pojęcia , a jak twojemu kuzynowi za taką pierdołę dowód zabrali to już w ogóle brak słów co on języka zapomniał
tak jak zimnylech, kolega pisze pasek może być sam miąłem nawet więcej niż 1/3 szyby i nawet na przeglądzie sie nikt nie doczepił a co dopiero Policja .

Jak słysze takie umoralnianie to czasem człowieka krew zalewa pytanie proste gdzie kupić a nie czy wolno czy nie wolno :banghead:


[url=http://www.ratlook.pl][img]http://images31.fotosik.pl/364/d5ade2bfa65858dd.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9227
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Pasek na przednią szybę

Post autor: wesol » pn lis 26, 2012 20:08

Proponuje ci nakleic taki pasek i podjechac do panów niebieskich i zapytac czy tak moze byc. W zasadzie nei masz sie czego bac bo przecież pewny jestes ze nic ci nie grozi. Szyba przednia ma miec przezroczystosc 75% a boczne przednie 70%- pisze to na szybach dosc czesto. Nie ma nigdzie w przepisach ze kawalek szyby mozna sobie zmajstrowac po swojemu. Nie ma to znakem tego, ze nie wolno tam nic grzebać. Uwazaj sobie jak tam chcesz- twoje prawo ale przepisy sa przpeisami. Ja tez sie z tym osobiscie ni zgadzam bo tez michodzi po glowie lakkie okopcenie taj góry na szybie czolowej w sharanie. W golfie mam okopcona oryginalnie przez producenta szyb.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

RychuTNT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn lis 04, 2013 00:49

Pasek na przednią szybę

Post autor: RychuTNT » czw maja 01, 2014 17:22

Jak sie zakłada taki pasek to się go klei od środka? Trzeba ściągać lusterko? Czy on akurat idzie od zewnątrz?
Bo chciałem sobie kupić taki i trochę się pobawić, choć widzę, że podajecie takie ceny u speców, że samemu nie warto.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9227
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Pasek na przednią szybę

Post autor: wesol » czw maja 01, 2014 20:55

lusterko sie sciaga bo to nie problem. Nakleja sie od wewnatrz. Jedz do szpców bo fakt to kosztuje 30 zl.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości