CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Domismchw
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 14:01
Lokalizacja: Miechów/Kraków

CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Post autor: Domismchw » śr paź 14, 2015 11:13

Panowie szukałem lecz nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje pytania dlatego założyłem nowy temat :jezor: Mam pytanie odnośnie cleanlook w golf mk2 :hmm: Silnik 1.9 TD AAZ. Chcę schować filtr paliwa w nadkole koło błotnika trochę niżej niż ma to miejsce w ori miejscu,czy układ paliwowy nie będzie się zapowietrzać że naczynie jest trochę niżej niż pompa wtryskowa ? ( fakt że przewody od baku idą niżej niż filtr) :bajer:

Jaki wariant polecacie na wywalenie zbiorniczka wyrównawczego? :chytry: chłodnica z korkiem?(chyba najlepsze rozwiązanie,tylko pytanie czy będzie wywalać mi wodę po przekroczeniu 90st?na postoju rzecz normalna po prze butowaniu) korek na wężu? (raczej odpada) rozpórka z cieczą ?

Na chwilę obecną wygląda u mnie to tak ale jeszcze muszę przeprowadzić sporą modernizację: sprzęgło hydrauliczne,kable całkowicie w podłużnice,filtr stożkowy odseperować (chyba że ktoś ma inny pomysł co do filtra) ,zbiorniczek wyrównawczy OUT,filtr paliwa OUT :bajer:

Obrazek


Jest : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=560227" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
darwaz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 982
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 16:23
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Post autor: darwaz » śr paź 14, 2015 14:37

Domismchw pisze:Panowie szukałem lecz nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na moje pytania dlatego założyłem nowy temat Mam pytanie odnośnie cleanlook w golf mk2 Silnik 1.9 TD AAZ. Chcę schować filtr paliwa w nadkole koło błotnika trochę niżej niż ma to miejsce w ori miejscu,czy układ paliwowy nie będzie się zapowietrzać że naczynie jest trochę niżej niż pompa wtryskowa ? ( fakt że przewody od baku idą niżej niż filtr)
Ja mam w AFN filtr paliwa w nadkolu po stronie pasażera zamiast filtra węglowego. Nie mam problemów z paliwem, nic sić nie zapowietrza.



Awatar użytkownika
Domismchw
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 14:01
Lokalizacja: Miechów/Kraków

CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Post autor: Domismchw » śr paź 14, 2015 16:52

darwaz, tylko właśnie chciałbym mieć ten filtr węglowy bo różnica jak teraz go zamontowałem jest kosmos w porównaniu jak go nie było :bajer: Muszę go na próbę zamontować w nadkolu i zobaczyć jak to będzie się sprawować :hmm: A przewody którędy puściłeś ? :chytry: jeszcze mam problem ze zbiorniczkiem :banghead:


Jest : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=560227" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
darwaz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 982
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 16:23
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Post autor: darwaz » śr paź 14, 2015 17:02

Domismchw pisze:darwaz, tylko właśnie chciałbym mieć ten filtr węglowy bo różnica jak teraz go zamontowałem jest kosmos w porównaniu jak go nie było
Jest jakaś różnica? :) Jaka?
Domismchw pisze:Muszę go na próbę zamontować w nadkolu i zobaczyć jak to będzie się sprawować A przewody którędy puściłeś ? jeszcze mam problem ze zbiorniczkiem
Ja to akurat nie mam cleana i mam ori puszkę filtra powietrza nad filtrem węglowym. Puściłem przewody na dole za puszką filtra. Jak chcesz żeby nie było ich widać to możesz pojechać dołem podłużnicy z przewodami az pod pas przedni i tam wejść do filtra.



Awatar użytkownika
Domismchw
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 14:01
Lokalizacja: Miechów/Kraków

CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Post autor: Domismchw » śr paź 14, 2015 17:21

darwaz pisze:Jest jakaś różnica? :) Jaka?
Zdecydowanie mniej kurzu na desce rozdzielczej i mniej różnych śmierdzących zapachów z otoczenia :bajer:
Chyba że gdzieś ten filtr paliwa upchnę w kabinie za deską rozdzielczą ? :chytry:


Jest : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=560227" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
darwaz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 982
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 16:23
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Post autor: darwaz » śr paź 14, 2015 17:31

A to się źle zrozumieliśmy. :) Mi chodziło o filtr węgla aktywnego który czyści opary ze zbiornika paliwa w silnikach benzynowych. Jest seryjnie między podłużnicą a nadkolem pod filtrem powietrza. Nawet ma obejmę która pasuje do filtra paliwa średnicą, i tam właśnie go wpakowałem.

po lewej stronie w dziurze
Obrazek



Awatar użytkownika
Domismchw
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 14:01
Lokalizacja: Miechów/Kraków

CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Post autor: Domismchw » śr paź 14, 2015 17:37

darwaz, a no nie zrozumieliśmy się :grin: może ktoś inny ma jakiś ciekawy pomysł bądź przerabiał już temat :chytry:


Jest : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=560227" onclick="window.open(this.href);return false;

GreeNMK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 13:48

CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Post autor: GreeNMK2 » pt paź 16, 2015 17:45

u mnie filtr paliwa przed chłodnicą z przodu ;)

i 0 problemów ;)



Awatar użytkownika
Domismchw
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 14:01
Lokalizacja: Miechów/Kraków

CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Post autor: Domismchw » pt paź 16, 2015 18:55

GreeNMK2, podziękował za info :pub: :pub: Teraz tylko problem z chłodnicą ale pisałem z jednym użytkownikiem i mówił żebym sobie darował czyli jednym słowem lipa :crazy:


Jest : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=560227" onclick="window.open(this.href);return false;

GreeNMK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 13:48

CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Post autor: GreeNMK2 » pn paź 19, 2015 14:40

zbiorniczek mam pod plastikowym podszybiem ;p chcesz foto?



Awatar użytkownika
Domismchw
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: ndz paź 27, 2013 14:01
Lokalizacja: Miechów/Kraków

CleanLook- 1.9TD gdzie filtr paliwa? chłodnica z korkiem ?

Post autor: Domismchw » pn paź 19, 2015 23:18

GreeNMK2, pewnie :pub:


Jest : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=560227" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości