[mk4] Lampy soczewkowe Golf IV

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

vaNx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 19, 2020 17:09

[mk4] Lampy soczewkowe Golf IV

Post autor: vaNx » sob gru 19, 2020 17:22

Cześć jestem tu nowy i przychodzę z takim problem iż : mam w swoimi golfie takie lampy i w jednej z nich prawdopodobnie spalił mi się Led i chciał bym przepiąć kable z tych ledów na te xenony w lampie , nie znalazłem jednak żadnego schematu i nie wiem jak się za to zabrać, liczę na pomoc i szybkie odpowiedzi. :bajer: ObrazekObrazek



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5929
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

[mk4] Re: Lampy soczewkowe Golf IV

Post autor: grg474 » pt sty 08, 2021 16:45

no ale led to niby dzienne czy postojowe. To po co chcesz to przepinać do xenonu?


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
mat06
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1048
Rejestracja: pn maja 18, 2009 21:08
Auto: Golf IV
Silnik: AZD

[mk4] Re: Lampy soczewkowe Golf IV

Post autor: mat06 » pt sty 08, 2021 17:07

grg474 pisze:
pt sty 08, 2021 16:45
no ale led to niby dzienne czy postojowe. To po co chcesz to przepinać do xenonu?
LEDy jako dzienne pewnie automatycznie się włączają i autor chce mieć automatyczne światła mijania, a zarazem całkiem wyłączyć spalone LEDy. Aby to uzyskać wystarczy połączyć odpowiednie przewody we włączniku świateł - wystarczy poszukać na forum, jest masa informacji.

A najlepiej byłoby wyrzucić te lampy i założyć normalne. Świecą pewnie gorzej od fabrycznych, oślepiają innych kierowców, a kwestia wyglądu też pozostawia wiele do życzenia. Jak już idziesz w zmiany lamp, to rozglądnij się za czymś markowym pokroju Hella/In Pro ;)


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości