[MK2] Oklejenie kieszeni bocznych drzwi...

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Pawlos
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 223
Rejestracja: śr mar 15, 2006 08:32
Lokalizacja: Stranda
Kontakt:

[MK2] Oklejenie kieszeni bocznych drzwi...

Post autor: Pawlos » pt wrz 22, 2006 11:47

Mam taki pomysl, narazie nie stac mnie na pozadne car audio, ale to co mam juz doprowadza do strasznych drgan. Chcialem kieszenie boczne okleic taka pianka jak sie pod panele kladzie(taka zielona), wykleil bym nia w srodku i na zewnatrz a pozniej z zewnatrz okleil jakims materialem, a w srodku stajem, albo czyms zeby bylo latwo wyczyscic. Myslicie ze to narazie pomoze?? Ktos juz cos podobnego robil?? Jakiego kleju uzyc, zeby pianki nie rozpuscilo i nie przesiakało przez material?? Poradzicie cos???


Czas na jakiś zabytek :>

Awatar użytkownika
juby
Forum Master
Forum Master
Posty: 1231
Rejestracja: wt lut 14, 2006 20:43
Lokalizacja: WWL
Kontakt:

Post autor: juby » pt wrz 22, 2006 12:08

Pawlos, jak chcesz wygłuszyć drzwi to tylko i wyłącznie mata bitumiczna + drewniany panel przykręcony do wzmocnień drzwi. To co proponujesz to półśrodek, może coś da, może nie.


Frakcja Proud Member

Awatar użytkownika
Pawlos
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 223
Rejestracja: śr mar 15, 2006 08:32
Lokalizacja: Stranda
Kontakt:

Post autor: Pawlos » pt wrz 22, 2006 14:16

Nie chodzi mi o wygluszenie drzwi, tylko o zmieczenie kieszeni, zeby mi tam *#cenzura#* tak nie lataly i nie bzeczaly. A pozatym miekkie w dotyku byly by przyjemniejsze, niz te twarde plastiki. Drzwi wyglusze jak juz wymecze cala mechanike, a to jeszcze sporo czasu i blacharke, to jeszcze wiecej czasu... :P


Czas na jakiś zabytek :>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości