[MKII] Czy warto wstawiac Clar-y

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
djb
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: pn gru 06, 2004 02:15
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

[MKII] Czy warto wstawiac Clar-y

Post autor: djb » sob paź 07, 2006 00:48

witam

tak sobie dzis myslalem czy nie warto zmienic lamp przednich na clar-y http://moto.allegro.pl/item131017588_go ... _33zl.html (czy tylko 2 lampy czy 4 razem z halogenami??) tylne mam oryg od golfa gti, czy moze zostawic taki oldshool?? napiszcie co myslicie.

p.s. czy clary rzeczywiscie lepiej swieca??

pozdrawiam



Awatar użytkownika
Przemo_vw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: pt paź 21, 2005 23:35
Lokalizacja: G-ń
Kontakt:

Post autor: Przemo_vw » sob paź 07, 2006 00:58

To tylko zalezy tylko od Ciebie, jesli chcesz troche odmłodzic swoje auto to proponuje zmiane przednich oczek, a jezeli chcesz zeby auto wygladało seryjnie to rzecz jasna nic nie ruszaj. Tylko zalezy od stylu jaki sobie obrałes.



Awatar użytkownika
djb
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: pn gru 06, 2004 02:15
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: djb » sob paź 07, 2006 01:15

poczekam na nast opinie, bo wydaje mi sie ze jak zmieniac to wszystkie - lampy drogowe, halogeny i tylne na clar-y, bo np same drogowe to troche nie za bardzo :blush:



Awatar użytkownika
meir
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: wt maja 23, 2006 21:40
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: meir » sob paź 07, 2006 01:25

no jasne jak chcesz zmienic na clary to zbieraj kase i kupuj drogowe halogeny + tył bo jak kupisz same drogowe a reszte zostawisz tak jak masz to będzie lipa !!


-->>SPRZEDAM<<--
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=128396

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » sob paź 07, 2006 07:45

Jezeli juz chcesz zmienic to kompletny przod, a tył chyba msz dymione z GT, wiec tez jest dobrze.



Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » sob paź 07, 2006 09:24

barteKKK03 pisze:Jezeli juz chcesz zmienic to kompletny przod, a tył chyba msz dymione z GT, wiec tez jest dobrze.
Zgadzam sie :bajer:


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
Wiktor_7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: sob lis 26, 2005 20:07
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: Wiktor_7 » sob paź 07, 2006 09:28

ja Ci powiem tak, duzo ponad rok temu zmienilem instalacje na taka na przekaznikach i oczywiscie byla roznica w swieceniu bo dodatkowo zastosowalem zarowki "premiu". Ale spodziewalem sie wiekszej roznicy. Moze to dla tego ze instalasja byla w dobrym stanie a ze jestem elektrykiem z zawodu wiec to takie moje zboczenie ze zmienilem instalacje. Jakies pol roku pozniej kupilem clary Autopala. Zalozylem, podlaczylem i .....
oczom moim ukazala sie JASNOSC!!! Wtedy to dopiero byla roznica! Kolega w MKIII o malo sie nie posikal :) z wrazenia. Zreszta ja tez :) Swieca teraz lepiej jak w niejednym nowym aucie. Fakt ze rozklad swiatla na drodze nie jest jak w samochodach z odblysnikami projektowanymi komputerowo ale i tak jest dobrze.
Moral z tego jest taki ze jesli chodzi Ci o poprawe widocznosci to bierz bez zastanowienia tymbardziej ze cena jest smieszna. Pozatym ze auto fajniej wyglada. Czeka mnie jeszcze wymiana halogenow dalekosieznych ale jakos nie moge sie zebrac z zakupem a jak sie zbiore to $ brakuje :)



Awatar użytkownika
voodoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lip 18, 2005 22:25
Lokalizacja: Sucha Beskidzka
Kontakt:

Post autor: voodoo » sob paź 07, 2006 09:44

Mam Autopal'a już 2 miesiące, ładnie się prezentują, a co nalważniesze lepiej świecą. Mam zamiar jeszcze zmienić instalacje na przekaźnikową i założyć jakieś lepsze żarówki (np. PHILIPS GT150) ale na to trzeba troche czasu (kasa :( ).

Więc moja opinia: ja bym zmieniał :bigok:


PozdraVWiam
.:: VooDoo ::.
Piotrek

Awatar użytkownika
Wiktor_7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: sob lis 26, 2005 20:07
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: Wiktor_7 » sob paź 07, 2006 10:09

VOODOO nie kupuj GT150 bo mozna kupic "żarówki MEGALIGHT+60% Tungsram H4" kosztuja ok 20zl za 2szt czyli wiele tansze od GT150 a swieca identycznie. Kolega mial GT150 i po roku padly jadna za druga w odstepie tygodnia pozniej zmienil na "żarówki MEGALIGHT+60% Tungsram H4" i jest super zadowolony bo conajmniej 2X tansze a swieca tak samo no i ponad rok juz na nich jezdzimy bo ja tez razem z nim je zakupilem. Naprawde sa warte.

pzdro



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1736
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » sob paź 07, 2006 11:04

Clary z przodu jak najbardziej... z tyłu niekoniecznie :P Masz dobre lampki.

Ja za to bym chciał klary do Jetta frontu z ringami... znaleźć takie (chociażby zwykłe klary) jest cieżko, a jak już coś jest to ... http://allegro.pl/item132381017_reflekt ... n_pro.html ... cena zabija :panna:


330KM/450Nm

Awatar użytkownika
djb
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: pn gru 06, 2004 02:15
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: djb » sob paź 07, 2006 11:22

dzieki za opinie :hmm: , bede sie chyba sklanial ku wymianie zwlaszcza ze swieca lepiej, a tez i przekazniki planuje, mam pytanie czy w lampach halogenowych typu Autopal http://moto.allegro.pl/item131909354_vw ... g_88_.html sa te biale plastiki ktore wchodza w atrape?? a jak nie to skad je wziac, moje juz zmeczone strasznie



wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

Post autor: wojtek_sari » sob paź 07, 2006 11:59

djb, masz wszsytkie plastiki w koplecie nawet jesli nie masz elektrycznie regulowanych to tez jest specjalny plastik ktory to zastapi wiec sie nei obawiaj ja kupilem identyczne te co ty pokazales od tego samego goscia i wsio-ryba w komplecie jedyne z czym mozesz miec problem to postojowki ale sobie poradzisz trzeba spilowac i dopasowac do obramowanie pozdro


Moje Sviro ;) - www.facebook.com/greenscirocco

Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » sob paź 07, 2006 12:50

mkowalm pisze:Ja za to bym chciał klary do Jetta frontu z ringami... znaleźć takie (chociażby zwykłe klary) jest cieżko, a jak już coś jest to ... http://allegro.pl/item132...hit_in_pro.html ... cena zabija
Musze przyznać, że lampki naprawdę konkret :bajer:


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

Post autor: wojtek_sari » sob paź 07, 2006 13:02

panowie sa takie lampki ale okragle do mk2?


Moje Sviro ;) - www.facebook.com/greenscirocco

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości