dach golf mk1

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
krisinter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 09, 2013 17:55

dach golf mk1

Post autor: krisinter » ndz lut 10, 2013 21:22

Witam
Mam na imie Krzysiek , jesli pisze w zlej rubryce to przepraszam , dopiero dzis sie tu zalogowalem , zostalem szczesliwym posiadaczem golfa mk1 cabrio karman , auto ma juz pare wiosen i potrzebuje nowego poszycia dachu , moje pytanie czy moze ktos z Was polecic mi sprawdzone miejsce gdzie mozna dobrze wymienic dach, moze ktos z Was dysponuje fotkami po wymianie dachu....z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.
Pozdr.
Krzys.



serek781
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 25, 2013 00:32

dach golf mk1

Post autor: serek781 » pn lut 25, 2013 01:50

Czesc. Wiesz co pare lat temu wymienialem dach na nowy a raczej poszycie. Moje bylo w stanie tragicznym i jezdzilem tylko w "ladne"dni :D To bylo w 2010 i wtedy jak szukalem na ten temat info to podobno Warszawa sie nie nadawala...i dostalem kontakt do Lublina. Perfekcyjna robota mieli do wyboru 5 rodzaji poszycia oczywiscie za odpowiednia kase :) Ja wzialem najtansze PVC i mialem ulamana klamke i tez mieli na miejscu. O ile dobrze pamietam kosztowalo mnie to ok 1500 zl z montazem. Podstawilem auto na 8 rano a o 14 juz bylo do odbioru. Wiec przez 6 h zwiedzalem Lublin :P Nie zajmuja sie tylko MK1. Sa ogolnie od Kabrioletów. Wszyscy z Mazowsza jesli chcieli miec dobrze zrobione tam uderzali. Firma nazywa sie G-Tec Tuning ul. Spółdzielczości Pracy 36 Lublin tel. 81 746 69 74. Nie wiem czy jeszcze tam sa czy moze zmienili miejsce albo moze w ogole ich nie ma. Musisz sprawdzic. Wiem ze moge ich smialo polecic bo zrobili na prawde dobrze daszek. Jezdze z nim do dzis i przy odpowiednim konserwowaniu mysle ze jeszcze mi posluzy. Pozdrawiam Nie mam zdjec sprzed 3 lat niestety.W ogole jak patrze to cos nie mam zdjec mojego wozu :D Musze to nadrobic. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

dach golf mk1

Post autor: nowy13 » pt mar 01, 2013 13:20

W zeszłym roku robiłem pod Lublinem 100% satysfakcji. Polecam. Dachy były w promocji Sonenland 1300zł z montażem linkami itd.

http://www.tapwid.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości