Dojście do podnośnika szyb tylnich

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
MarekŚ,
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 00:21
Lokalizacja: Wodzislaw Śl.

Dojście do podnośnika szyb tylnich

Post autor: MarekŚ, » śr wrz 25, 2013 14:14

Witam
Właśnie zabierałem się za robienie el. szyb... rozebrałem pół środka, patrzę a tu praktycznie brak dojścia do podnośnika szyb tylnych... Ktoś wie jak tam się wkłada podnośnik itd ? Jakaś fotoporada może ?



Awatar użytkownika
passatgl5
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 13, 2007 17:05
Lokalizacja: Bielsko/Kraków
Kontakt:

Re: Dojście do podnośnika szyb tylnich

Post autor: passatgl5 » sob mar 28, 2015 11:04

Podpinam sie pod temat, ma ktoś? U mnie trzeba wymienić tylko silniczek. Można sam czy razem z nożycami?


Był MK4: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... hilit=lw5z" onclick="window.open(this.href);return false;
Jest Pink Floyd: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=571536" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię tylne boczki bez dziur na głośniki Golf III Cabrio
Był Golf MK3 Pink Floyd 3D
Był Golf "S" MK1
Był Golf MK3 Avenue
Był Golf MK1 GTI Pirelli
Był Golf MK4 AXR
Było 2x POLO 6N2 1.4
Było A4 B6 AWX
Było A6 C6 2.0 TDI
Było A3 8P 2.0 TDI
Był Golf LX MK1
Jest Golf GL MK1
Jest Skoda Scala

Ergoproxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pn paź 03, 2011 20:27
Lokalizacja: Pszczyna

Dojście do podnośnika szyb tylnich

Post autor: Ergoproxy » pt kwie 17, 2015 10:54

witam ostatnio wymieniałem sam silniczek :) nie jest to zbyt trudne trzeba najpierw odkręcić mocowania ramień chyba z 4 sróbki. nastepnie szyba z mechanizmem idzie góra dółi trzeba wycągnąc roki z szyny( mechanizm jest w kształcie nożyczeek z zębami na dole a na górze są 2 rolki w szynie od szyby).Jak wyciągniecie rolki z szyby to szyba palcami na samą góre i ją zablokować w jakis sposób. a sam mechanizm czyli te nożyczki tak trzeba złożyć aby wyciągnąć przez ten mały otwór na dole:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości