Zakup IV cabrio potrzebna pomoc !!

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

milosz99994
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 27, 2014 20:07

Zakup IV cabrio potrzebna pomoc !!

Post autor: milosz99994 » wt maja 27, 2014 22:44

Zamieniłem smarta za golfa IV za niewielką dopłatą lecz jego stan nie jest idelny ale chciałbym go podrobić lecz potrzebuje waszej pomocy :
Jest to golf IV cabrio 1.9 tdi 90 koni
rok 98/99
wyposażenie : el. lusterka, podgrzewana tylna szyba, halogeny w lampach , reszta to korbo tronik , podgrzewane fotele ,regulacja kierownicy
mój problem polega na tym po podpięciu do komputera pokazuje przepływomierz nie chce jechać wyczyściłem przepływomierz lecz polepszyło się a nie na te 90 koni. Golf ma braki w wyposażeniu takim jak brak zaślepki pasów , wykładziny w bagażniku , klosz pęknięty od 3 stopu, brudną tapicerkę ,zderzak pękniety z tył i kilka elementów do wymalowania . Jeszcze jedno pytanie posiada takie coś po lewej stronie w bagarzniku nie wiem do czego służy . dach otwiera sie manualnie nie ma żadnego guzika do otwierania elektrycznie ?. Cześci mogą podejść od jakiegoś innego modelu samochodu lub są dostepnę ale nie widzę ich na allegro proszę o pomoc.
plany do zrobienia w aucie :
brak centralnego zamka.
brak elektrycznego dachu
brak elektrycznych szyb
koszt założenia wszystkiego ?



Awatar użytkownika
MotoAdam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn maja 26, 2014 15:30
Lokalizacja: Kłodzko

Zakup IV cabrio potrzebna pomoc !!

Post autor: MotoAdam » wt cze 03, 2014 12:17

no kilkaset zlotych musisz przygotowac.. ja bym zaczal od prania samochodu, nic tak nie denerwuje jak brudna tapicerka. A skoro szyberdach otwiera się manualnie, to raczej nie będzie miał nigdzie ukrytego włącznika elektrycznego
nie mniej golf cabrio to dobra fura i będzie Ci długo służyć, tylko musisz trochę go doinwestować :P powodzenia! pochwal się efektami :)



Macej5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt lut 28, 2014 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakup IV cabrio potrzebna pomoc !!

Post autor: Macej5 » śr cze 04, 2014 01:04

To coś p[o lewej stronie to powinna być pompa hydrauliczna od otwierania dachu. Guzik powinien być obok włącznika awaryjnych nad zapalniczką.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości