Szyby elektryczne tył

Forum miłośników Golfa Cabrio

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

maniek26gda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 13, 2015 09:17

Szyby elektryczne tył

Post autor: maniek26gda » sob cze 13, 2015 09:24

Witam, od kilku dni posiadam golfa III cabrio, i nie działają mi tylne szyby elektryczne, kostki były odłączone więc podłączyłem i tak: szyba prawa, po podłączeniu kostki i naciśnięciu guzika w dół szyba idzie w dół, biorę do góry i szyba sama automatycznie idzie w dół, więc podniosłem ją, i trzymając guzik do góry odłączyłem guziki i szyba dalej sama w dół, co może być? gdzie jest ten cały sterownik?? a co do drugiej szyby nie reaguje wcale... i nie wiem co robić... jakieś pomysły??



franke
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 08, 2010 10:07
Lokalizacja: janki

Re: Szyby elektryczne tył

Post autor: franke » ndz cze 14, 2015 10:55

witam-moze cos z mechanizmami szybek lub pokabinowana elektryka [rada-moja sprawdzic mechanizmy- troche roboty ale nic cie nie bedzie kosztowac a mianowicie jesli zdejmiesz boczek z przednich dzwi odlaczysz kostke mechanizmu przednich dzwi zdemontujesz tylny mechanizm i podlachysz go do sprawdzonej kostki z przednich dzwi i bedzie to samo to wiadomoze cos z mechanizmem jest nie halo jesli bedzie chodzil to znaczy ze przewody el. -jest troche demolki ale bedziesz pewien po tym eksperymecie co moze byc uszkodzone bo czy tak czy tak i tak bedziesz musial demontowac panele elektryk przytnie ja u siebie jak zdemontowalem panel z tylu bo tez mi niereagowalo to sie okazalo ze nie mam w ogole mechanizmu po ''zorganizowaniu''mechanizmu wszystko jest ok[ludzie roznie sobie radza z problemami ale i tak pewne rzeczy trzeba zrobic tal jak trzeba-pozdrawiam :pub:



maniek26gda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 13, 2015 09:17

Szyby elektryczne tył

Post autor: maniek26gda » ndz cze 14, 2015 12:08

Czyli gniazda są te same co z przodu? Tzn kostki?



franke
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 08, 2010 10:07
Lokalizacja: janki

Re: Szyby elektryczne tył

Post autor: franke » ndz cze 14, 2015 12:42

tak-bo sam tak sprawdzalem



maniek26gda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 13, 2015 09:17

Szyby elektryczne tył

Post autor: maniek26gda » pn cze 15, 2015 08:50

A powiedz mi jeszcze, czy z tyłu, da radę odkręcić sam silniczek? czy muszę z całym mechanizmem i szybą?



franke
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 08, 2010 10:07
Lokalizacja: janki

Re: Szyby elektryczne tył

Post autor: franke » pn cze 15, 2015 12:49

witam -jak odkrecisz sam silniczek bo mozna to bedzie trudniej przy montazu najlepiej zdemontowac caly mechanizm i sprawdzic po wyjeciu jest to troche karkolomne ale da rade -najlepiej moim zdaniem sprawdzac calosc i napewno to lepiej dla ciebie -pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Cabrio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości